Обласні комплексні змагання 2015 рокурозпочнуться змаганнями допризовної молоді

10 березня 23:39
Переглядів: 229
плавання

Упродовж 2015 року у Львівській області відбудуться обласні комплексні змагання, присвячені Року Андрея та Климентія Шептицьких за програмою: ХХІV спортивних Ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та ХХVІІІ Спартакіади людей з інвалідністю.

Перший вид цих комплексних змагань розпочнеться 21-22 березня 2015 року стартами допризовної молоді (за програмою ХХІV спортивних Ігор Львівщини).Збірні команди міст та районів області, сформовані з юнаків 1998-2000 років народження, визначатимуть кращих на спортивних спорудах навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м.Львові (вул. Клепарівська, 39-а).

Змагання організовуються управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”.

Головний суддя змагань – Сергій Терюхов (м. Львів).

До участі у обласних змаганнях серед допризовної молоді допускаються учні загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини 1998-2000 років народження, які пройшли попередню підготовку, мають дозвіл лікаря та народилися, мають реєстрацію або навчаються у відповідному місті, районі Львівської області. Команди формуються за підсумками проведення низових змагань у районах області, у містах обласного значення та в обласному центрі місті Львові.

Склад команди: 5 учасників, 2 представники команди.

В програмі змагань передбачено:

21 березня 2015 року:

-       плавання на дистанції 50 м (можливий старт з води);

-       біг на дистанції 100 м;

-       метання гранати Ф-1 на дальність;

-       стрільба з малокаліберної гвинтівки;

22 березня 2015 року:

-       підтягування на перекладині;

-       біг на дистанції 3 000 м.

Переможці змагань визначаються в особистому та командному заліках.

Приїзд та реєстрація команд очікується 21 березня до 1000 год. Проходження мандатної комісії з 1000 год. до 1100 год. в легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України.

Урочисте відкриття змагань розпочнеться о 1200 год. Початок змагань об 1300 год.

Запрошуємо усіх бажаючих підтримати кращих допризовників Львівщини на спортивних змаганнях! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: