"Обидва воротарі зіграли дуже добре", - Михайло Чіканцев

21 лютого 13:48
Переглядів: 266
Чеканцев
У заключному матчі регулярного чемпіонату ПХЛ між київським "Соколом" та львівськими "Левами" добре зіграли воротарі обох команд Андрей Хочевар та Вадим Селіверстов. Таку думку після закінчення поєдинку висловив спортивний директор галичан Михайло Чіканцев.
 
"Кожна гра принципова, тим паче ігри із "Соколом" завжди проходять цікаво. У Новояворівську програли 0:2, але матч був видовищний. Сьогодні також голів було небагато, непогано грали воротарі, та й всі хлопці в принципі виклалися на всі сто відсотків", — наголосив він.
Чиканцев, який наразі змушений виконувати обов'язки головного тренера команди, залишився задоволений останньою виїзною серією "Левів", у якій їм довелося зіграти крім "Сокола" з "Донбасом-2" (2:3) та "Динамо" (2:4).
 
"Зараз у нас закінчилася виїзна серія з трьох ігор. Що у Харкові, що в Донецьку, що зараз у Києві Селіверстов відіграв досить впевнено. Я думаю, що до ігор плей-оф він підійде у повній готовності. Нам трішки не вистачало що у матчах з Донецьком, що з Харковом. Ми програли ці ігри, але в принципі вони були дуже хорошими, ми їх мали вигравати", — вважає наставник "Левів".
 
Нагадаємо, що у "Сокола" львів'яни виграли за булітами з рахунком 2:1.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: