Офіційна позиція ФК "Шахтар" щодо Кожанова і Федецького: "Карпати" не роблять нічого, щоб залишити їх у складі

09 липня 20:28
Переглядів: 277
Default Image

В останні дні засоби масової інформації приділили значну увагу Денису Кожанову і Артему Федецькому, гравцям «Шахтаря», які перебували в оренді у «Карпат».

Львівський клуб навіть розповсюдив офіційне повідомлення, де висловив незадоволення з приводу переходу Кожанова до складу маріупольського «Іллічівця» на правах оренди. ФК «Шахтар» вважає за необхідне внести ясність у це питання.

Після завершення минулого чемпіонату у «Карпат» було більш ніж достатньо часу, щоб врегулювати свої відносини з Денисом Кожановим. Гравець перебував разом з львів'янами на зборах, був повністю відкритий для конструктивного діалогу. Але «карпати» цим не скористалися. Не було зроблено ніяких кроків і коли договір оренди з «Карпатами» вже минув, а Денис більше тижня тренувався в Донецьку разом з основним складом «Шахтаря».

Денис Кожанов отримав пропозицію від «Іллічівця», яка містить більш цікаві умови контракту, і прийняв її.

Варто звернути увагу, що, виступаючи за «Карпати», Кожанов отримував скромну за мірками сучасного футболу зарплату, еквівалентну 8 тис. доларів. Зрозуміло, ці гроші не відповідають рівню футболу, який демонструє цей майстер.

«Іллічівець» запропонував набагато цікавішу заробітну плату. Цілком логічно, що Денис віддав перевагу Маріуполю.

«Шахтар» підтримав футболіста. Гравець повинен сам визначати шляхи розвитку кар'єри. Не треба забувати, що футболісти - це вільні люди, але ніяк не раби. У них є власні інтереси, відповідальність перед родинами. Не можна сприймати гравців як інструмент для досягнення клубом якихось цілей. А саме так вважають у «Карпатах», намагаючись нав'язати нам якісь дикі методи відносин з футболістами. Тут можна сказати впевнено: нічого у наших опонентів не вийде.

Цікава ситуація з Артемом Федецьким. Як і у випадку з Кожановим, «Карпати» декларують, що цей гравець дуже важливий для львівської команди. Але при цьому не роблять нічого, щоб залишити його в складі цивілізованими методами.

Більш того, «Карпати» роблять спробу змусити «Шахтар» платити футболісту половину заробітної плати, щоб той міг успішно виступати в львівському клубі! Це нонсенс. Такий підхід вкрай далекий від уявлень про цивілізований футбол.

У «Карпатах» повинні розуміти, що «Шахтар» ніколи не погодиться з подібними варіантами. Гравці нашого клубу, в тому числі і ті, хто знаходяться в оренді в інших командах, завжди можуть розраховувати на підтримку «Шахтаря» і захист їхніх інтересів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: