Огляд результативного матчу двадцять шостого туру чемпіонату Івано-Франківщини з футболу

13 жовтня 22:30
Переглядів: 262
футбол

Чемпіонат області. Перша ліга. 11 жовтня (неділя)

“Карпати” Брошнів-Осада – “Тепловик-ДЮСШ-3″ Івано-Франківськ – 3:0 (1:0)
Голи: Олег Локатир (19), Михайло Ляхович (56), Микола Кащій (77).
Брошнів, стадіон “Карпати”, 100 глядачів, t°: 2.
Карпати: Любомир Атаманчук (к), Ромуальд Покачайло (Микола-Дмитро Кащій, 61), Святослав Локатир, Андрій Громоляк, Олег Барановський, Володимир Боришкевич, Михайло Ляхович (Юрій Христонько, 83), Мар’ян Косован, Олег Локатир (Ігор Костів, 84), Ігор Кушецький, Ростислав Романишин.
Тепловик: Василь Кучера, Юрій Павлів, Олександр Гук, Андрій Самочко, Денис Рудницький, Назар Гуменюк, Юрій Грона, Андрій Кукурудз (Василь Ступницький, 73), Богдан Оринчак, Іван Легкий (к), Павло Якібчук.

Попередження: Володимир Боришкевич (15), Андрій Громоляк (45+1), Святослав Локатир (66) – Олександр Гук (7, 80) – вилучення, Павло Якібчук (40), Денис Рудницький (53), Юрій Грона (61), Андрій Самочко (71).
Арбітр: Іван Салаш (Калуш). Асистенти: Іван Заліський (Івано-Франківськ) / Мирослав Липко (Городенка).

Делегат: Ігор Овчар (Івано-Франківськ).

Krono BБрошнівці, звичайно, не забули матч першого кола. Тоді на “Гірці” вони на рівному місці упустили перемогу, в яку зарано повірили. Просто влітку Боришкевич і партнери в другому таймі наразилися на дві разючі контратаки, що стали фатальними. Цей рецедив “тепловиків” у неділю не вдався, по-перше, тому, що тепер брошнівцям не бракує надійних оборонців (тоді на фланзі захисту змушений був закривати атакувальний півзахисник Ляхович). По-друге, нині “Карпати” настільки збалансовані у всіх лініях, що вдруге їх піймати зненацька гостям стало не під силу.

Характерно, що вже в наступному турі чинним чемпіонам не завадило б скористатися досвідом саме “Тепловика”, оскільки хто, як не він, поклав на лопатки їхнього головного суперника в боротьбі за медалі – калушан. Власне, з огляду на календар фінішу чемпіонату, через тиждень у Калуші чималою мірою формуватиметься вигляд вершини турнірної таблиці.

Якщо брати до уваги лише брошнівців, то їхній завершальний розклад є таким:

18 жовтня – ФК “Калуш” – у гостях;
21 жовтня – “Пробій” – вдома;
25 жовтня – “Нафтовик” – у гостях;
1 листопада – “Гуцульщина” – вдома.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: