Оксана Заліско поділилася подробицями перемоги на міжнародних змаганнях із північної ходьби

04 серпня 20:10
Переглядів: 1276
Оксана Заліско

Львів'янка Оксана Заліско нещодавно повернулася із міжнародних стартів зі скандинавської ходьби. І не з порожніми руками, а із новою «золотою» медаллю у свій численний арсенал.

Чемпіонка розповіла: «Я стартую на 5 кілометрів, бо ще тримаю високу швидкість. Якщо ж швидкість буде падати, тоді можна перейти на 10 км або 21 км».

У прудкості та майстерності учасники змагалися у Калозькому парку в Гродно. Затінок створив оптимальні умови для стартів. Щоправда, покриття було специфічним. «Зранку вони скосили траву. І м'який ґрунт і трава впливають на результат. Тому що відштовхування не таке вже сильне», ‒ згадує львів`янка.

Турнір зібрав майстрів північної ходьби із чотирьох країн. Для Оксани Климентівни новими були суперники з Росії. Жінка розповідає: «Я сподівалася, що з ними буде конкуренція. Але, як виявилось, що я фактично конкурувала з білорусами і поляками. А найкраща росіянка була десь у «десятці». Притому, що це була Марина Зав'ялова, знаменита лижниця».

Здолавши п'ятикілометровий відтинок за 35 хвилин і 1 секунду, Оксана Заліско стала найкращою у всіх вікових категоріях. Її не змогли перевершити навіть чоловіки. Україну львів'янка представляла разом зі своєю колежанкою Людмилою Григор`євою. Вона здобула «срібло2 на дистанції 10 км.

Зараз Оксана Заліско готується до чемпіонату світу із гірського бігу. Його через місяць прийматиме Словаччина. А ще мріє наступного року організувати масштабні змагання зі скандинавської ходьби у Львові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: