Олег Бородай: "Давно не бачив такої самовіддачі"

02 серпня 18:00
Переглядів: 146
Бородай

Переможний матч проти одеського «Чорноморця» став дебютним для Олега Бородая в зелено-білій футболці. Захисник з’явився на полі наприкінці другого тайму та долучився до першої перемоги «Карпат» у новому сезоні. Своїми враженнями після гри та дебюту, а також тим, як команда готується до наступного поєдинку проти «Олімпіка» захисник поділився з Інформаційним центром клубу.

«Тренер просив вийти та допомогти команді. Це було найголовнішим. Розкривати всіх деталей, про які Олег Бойчишин говорив перед моїм виходом на поле не буду, – каже карпатівець. Радий, що дебютував, але хотілось би частіше допомагати команді та з’являтись на полі. Сподіваюсь, в майбутньому все прийде».

«Два різних тайми? Тяжко сказати, чому так сталось. Це тільки початок сезону, потрібно втягнутись. Старт чемпіонату завжди напружений: як у психологічному, так і фізичному плані. На кожну гру ми готуємось з максимальним налаштуванням та цілями. Як і з будь-яким іншим суперником, з «Олімпіком» чекаємо складної гри», – розповідає Бородай.

«Тут неймовірна команда! Зараз я говорю не тільки про футболістів, а й про тренерський штаб та весь обслуговуючий персонал. Про всю структуру клубу. Взагалі, мені не потрібно було часу для адаптації, все з першого дня стало на свої місця. Мене дуже добре прийняли».

«Насправді, я був здивований, що на кожному тренуванні футболісти віддавались не на сто, а на всі двісті відсотків. Давно такого не бачив. Той об’єм роботи, який ми виконуємо на тренуваннях, має дати свої плоди в майбутньому», – додав Олег

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: