Олег Бородай: "Підсумок 1:1 є закономірним"

08 жовтня 18:25
Переглядів: 173
Бородай

Матч в Маріуполі видався доволі непростим для «Карпат». Команда Жозе Мораіша провела класний перший тайм, однак після перерви відверто програла боротьбу супернику. Про причини таких протилежностей та поєдинок на березі Азовського моря в інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати» розповів захисник «зелено-білих» Олег Бородай. 

– Олеже, як гадаєш, в чому причина двох різних таймів у виконанні «Карпат»? Команда зарано розслабилася?
– Футбол – така штука, що важко передбачити, як будуть розгортатися події. Кожен з хлопців хотів вийти на другий тайм і не зменшувати обертів. Тут важливо взяти до уваги той факт, що суперник додав у активності і кинувся вперед.  

– Після матчу гравці «Маріуполя» були одностайними у своїх твердженнях – їхня команда, скоріше, втратила очки, ніж заробила. Згідний з цим?
– Перш за все, двобій розгортався таким чином, було два різних тайми. Якщо брати до уваги те, що відбувалося на полі до перерви, то загроз нашим воротам не було, а ми повністю контролювали гру і вели в рахунку. В другому таймі було важко, «Маріуполь» перебудувався, почав більше атакувати. Вони додали у швидкості і у нас з’явилися проблеми. «Карпати» пропустили гол, могли ще пропускати. Проте я вважаю, що підсумок 1:1 є закономірним. 

– Що скажеш про суперника?
– «Маріуполь» – це добре організована команда. Не варто забувати, що вони виступали у Лізі Європи. Можливо, це трохи вибило їх з ритму в чемпіонаті, однак зараз вони набрали чудову форму і підіймаються в турнірній таблиці. Крім того, тренерський штаб «Маріуполя» має у своєму розпорядженні хороших виконавців.

– «Карпати» у цьому матчі продемонстрували доволі великий відсоток браку в передачах. Часто це траплялося під час виходу з оборони. 
– У нас гра побудована на коротких передачах і швидкому виходу з оборони в атаку. Принаймні, цього від нас вимагають тренери. В першому таймі ми робили це непогано, нам все вдавалося. Після перерви справді було багато помилок. Звичайно, можна апелювати до якості поля. Так, воно було сухим. Втім я не хочу шукати виправдань.

– Після жахливої поразки від «Шахтаря» фан-сектор «Карпат» проводжав футболістів фразою «Ми у вас віримо». Погодься, знаковий момент.
– Це мотивує і заслуговує на повагу. Вважаю, що ми всі робимо спільну справу. Футболісти – на полі, вболівальники – на трибунах. І коли добре, і коли погано маємо бути одним цілим. Нам дуже приємно відчувати таку підтримку. В Маріуполі ми також чули наш фан-сектор і це додавало нам наснаги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: