Олег Бойчишин: "Для нас це був корисний спаринг"

02 липня 10:03
Переглядів: 127
Бойчишин

Головний тренер «зелено-білих» в інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати» поділився враженнями від поєдинку з «Агробізнесом», який у минулому сезоні став переможцем Другої ліги, та розповів про потенційних новачків команди. 

– Це був корисний спаринг для нас, – каже наставник «левів». – «Агробізнес» – це команда з організованою обороною. Вони грають з розрахунком на швидкі контратаки. Ми хотіли саме таких спарингів, щоб суперник діяв у такому стилі. Протидія контратакам у минулому сезоні не була нашою сильною стороною. Тому, на мій погляд, для нас це був корисний спаринг. Загалом я задоволений рухом футболістів, вони непогано себе зарекомендували. Разом з тим, у нас є проблеми – багато технічного браку у звичайних ситуаціях. Однак це властиво для цього етапу. Хлопці перебувають під навантаженнями. Брак у простих ситуаціях примушував нас робити зайву роботу. Нам є, над чим працювати. Дуже задоволений сьогоднішнім спарингом.

– Вже в середу на «Карпати» очікує чергове протистояння, цього разу з «Прикарпаттям». Якщо вести мову про втому і навантаження, чи задоволені ви тим, як все проходить?
– Так, я цілком задоволений, хлопці максимально викладаються на тренуваннях. Впевнений, що в майбутньому це дасть результати. Можливо, на даний момент ми не можемо потішити вболівальників перемогою, але я переконаний, що перемоги будуть. Треба тільки пройти цей етап. Бажано без травм.

– Сьогодні за «Карпати» зіграли троє новачків. Однак Олексій Ковтун вже грав проти тернопільської «Ниви», а Максим Кучинський та Олег Бородай одягнули зелено-білу футболку вперше. Як оціните їхні перспективи у команді?
– Справді ми переглядаємо Олега Бородая і Максима Кучинського, які раніше виступали в ФК «Полтава». Загалом по роботі на тренуваннях вони склали непогане враження. Щодо першої їхньої гри, то я ніколи не можу дати оцінку на основі цього. Потрібно переглянути декілька матчів, надати час на адаптацію. Тільки тоді можна формувати певне враження. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: