Олег Бойчишин: "Хочу подякувати хлопцям за терпіння"

29 липня 20:07
Переглядів: 178
Бойчишин

Олег БОЙЧИШИН
головний тренер ФК «Карпати»

– Враження від гри двоякі. Приємно, що здобули перемогу, досить непогано виглядали у першому таймі. Не можу цього сказати і про другу частину матчу. Почали програвати багато єдиноборств. Я це все пов’язую з тим, що команда важко входить у сезон. Впевнений, за кілька ігор справи покращяться. Хотів би подякувати хлопцям за терпіння, що довели матч до перемоги.

– Чому замінили Ербеса, який зовсім нещодавно вийшов на поле?
– Нам був потрібен високорослий футболіст всередині поля, адже «Чорноморець» всіма силами кинувся в атаку. Вирішили випустити Бородая, він мав допомогти команді при верховій боротьбі.

– Чому Гуцуляк залишився в запасі?
– Сьогодні дебютував Мегреміч, як на мене, то досить вдало. Це кваліфікований захисник. Щодо Гуцуляка, то йому дали відпочити. Це пов’язано ще й з тим, що добре зарекомендував себе Лебеденко у тренувальному процесі. Він відіграв на достойному рівні. 

– Карраскаль знову тягнув на себе ініціативу, здалось, що він забув про команду...
– Знаєте, часто бувають ситуації, коли він бере на себе ініціативу та вирішує епізоди. Тоді ми всі плескаємо в долоні. Я згідний, що сьогодні у нього це не вийшло. Думаю, він саме все розуміє. Ми виправимо цю ситуацію.

– Наприкінці матчу «Карпатам» відверто поталанило, склалось враження, що хлопці втомились...
– На даний момент, нас вистачає на 60-65 хвилин. Пройде деякий період і всі 90 хвилин все буде нормально. Новий сезон, нові емоції, нові вимоги. Коли футболісти адаптуються до цього, тоді все буде добре.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: