Олег Бойчишин: "Команда стала більш організованою при грі в обороні та атаці"

10 квітня 08:00
Переглядів: 135
Бойчишин

Олег БОЙЧИШИНголовний тренер ФК «Карпати»

– Хочу привітати вболівальників із Великоднем та нашою перемогою. Дуже приємно, що це сталося при великому святі. Що стосується гри, то у першому таймі ми виконали все задумане, контролювали гру. Приблизно уявляли, як будуватиме свою гру «Зірка». Основним завданням при обороні було впоратись з їхніми швидкими контратаками. Ми добре атакували по центру та флангами, забили красивий гол. У другому таймі була нервова гра. Одна з небагатьох помилок призвела до пропущеного м’яча, захисники не встигли перебудуватись. Наш другий забитий гол доводить те, що хлопці психологічно сильні футболісти.

– Які фактори посприяли останнім переможним результатам «Карпат»?
– На мій погляд, починаючи з матчу в Олександрії ми стали організованішими при грі в обороні та атаці. Це дало свої плоди.

– Чим ви поясните таку велику кількість вилучень?
– Важко відповісти. Думаю, кожна жовта картка була заслуженою, якщо арбітр вирішив її показати. За характером другий тайм був сильніший, навіть не зважаючи на втому.

– Вам не здається, що деколи Карраскаль перетягує гру на себе?
– Скажу відверто, ми не забороняємо це робити, не хочемо ставити його в певні рамки. Він креативний, футболіст із родзинкою, тому не хочеться притупляти ці якості. Інколи це не на користь команді, але коли у нього все виходить, то команда виглядає впевнено. Знаєте, є захисники, півзахисники, нападники, а є Карраскалі.

– У команди піднесений настрій, не зіграє це злий жарт у майбутніх іграх?
– У нас залишилось шість матчів і жоден з них не буде легким. Всі це розуміють, налаштовуємось на кожну гру, як на останню.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: