Олег Бойчишин: "Ми повинні бути сильнішими"

22 липня 21:55
Переглядів: 217
Бойчишин

Олег БОЙЧИШИН,
головний тренер ФК «Карпати»

– Сказати, що ми розчаровані – нічого не сказати. Ми не мали права так зіграти у першому матчі, не мали права програвати. Що стосується самої гри, то важко було обидвом командам. «Олександрія» витерпіла, а ми не змогли. Помилялись у важливих моментах, де потрібно бути максимально сконцентрованим. Потрібно зробити правильні висновки, перенести цей удар та рухатись далі. Якщо ми зможемо пройти даний етап, то все буде добре. Надіюсь, що футболістів не зламає сьогоднішній матч. Ми повинні бути сильнішими.

– У чому причини такої великої кількості помилок у захисті?
– Я робив ставку на футболістів, які провели зі мною сезон. Ви праві, в елементарних ситуаціях зробили занадто багато помилок. Після пропущених голів трішки психологічно підсіли. Можливо, якби ми все ж забили, то емоційний фон був кращим. 

– Здалось, що «Карпатам» не вистачало центрфорварда. Коли він з’явиться?
– Ми підписали нападника, але він поки не може брати участь в іграх. Його функціональний стан повинен бути кращим. Як тільки він набере потрібні кондиції, ви зможете побачити його на футбольному полі. Я впевнений в тих футболістах, які є в команді.

– Де Роман Підківка?
– Підківка тренується з дублюючим складом.

– Карраскаль сьогодні грав дуже глибоко, не вистачало його активності попереду...
– Ми вивчали нашого суперника, знали, що сильні сторони цієї команди – швидкі контратаки, єдиноборства і стандарти. Суперник нам перекрив вільні зони, тому Карраскаль залишився поза м’ячем. Як я вже говорив, футболісти мають бути сильні у всьому, зокрема, характері. Якщо ми є такі,то обов’язково виліземо з цієї ситуації. Зробимо висновки та в наступних матчах будемо виглядати значно краще.

– Легіонери, які є в команді підходять під ваш основний склад?
– Непогано на тренуваннях виглядає Варгас. Санчес – молодий хлопець, тому він не завжди стабільно виходить у старті. Проте, Катріель добре викладається на тренуваннях.

– Ви говорили, що найбільш проблемна позиція – воротарська. Як оціните гру Кучинського?
– Не бачу його провини у пропущених голах. У кількох епізодах він нас справді виручив. Хотів би, щоби він трішки краще грав ногами. Йде мова про оцінювання ситуації, коли потрібно зберегти м’яч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: