Олег Бойчишин: "Нічийний результат закономірний"

05 травня 22:08
Переглядів: 172
Бойчишин

Олег БОЙЧИШИН,
головний тренер ФК «Карпати»

– В першу чергу хочу відзначити, що сьогодні видалася бойова гра, якою, думаю, вболівальники залишилися задоволені. Були небезпечні моменти з обох сторін. В принципі ми могли більш концентровано зіграти при стандарті, і тоді б, напевно, для нас все закінчилося б краще. Але, на мій погляд, нічийний результат сьогодні закономірний.

– Вас задовольнила гра середньої лінії?
– У нас були проблеми. У цьому, напевно, більше заслуга «Чорноморця», його гравці дуже щільно зіграли в середині поля. Звичайно, нам хотілося б більше конструктиву з боку наших півзахисників. Але ми не можемо їх звинуватити в тому, що вони не намагалися зіграти краще. Напевно, в першу чергу це заслуга гравців «Чорноморця».

– Чим пояснюється заміна Карраскаля?
– Знаєте, навіть при рахунку 1:0 на нашу користь нам хотілося створити більше тиску на ворота суперника. У ті хвилини, коли Карраскаль опускався вниз, нам не вистачало потенціалу попереду. І ми вирішили випустити замість нього Санчеса, який є гравцем групи атаки, який зарекомендував себе як нападник. Ми задоволені тим, як він виходив на заміну, посилював гру. Не можу сказати, що Санчес погано увійшов в гру, але ми розраховували на те, що він зможе забити гол.

– Ви тепер не шкодуєте про це своє рішення, з огляду на те, що за відсутності колумбійця команда пропустила гол?
– Ну, гол ми пропустили після стандартного положення. У команди суперника були моменти і коли колумбієць був на полі, і без нього. Я не вважаю, що гол нам забили тільки через те, що ми поміняли Карраскаля.

– Я маю на увазі, можливо, якісь фартові моменти в присутності Карраскаля мали місце?
– Знаєте, розраховувати тільки на один фарт було б, напевно, неправильно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: