Олег Бойчишин: "У процесі підготовки переглянемо багатьох футболістів із молодіжних команд"

16 червня 17:31
Переглядів: 201
Бойчишин

Відпустка завершилась, а це означає, що попереду в «левів» виснажливий період підготовки до нового українського чемпіонату. Вже незабаром львів’яни проведуть перші спаринги, а поки ж футболісти «зелено-білих» відновлюють фізичні кондиції після відпочинку. У коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» головний тренер «Карпат» Олег Бойчишин розповів про настрій команди та подальші плани «зелено-білих».

«Хлопці заскучились один за одним. Приємно бачити ту доброзичливу атмосферу, яка лишилась ще із минулого сезону. Звичайно, з хорошим настроєм повертаємось до роботи. Помітно, що і футболісти вже готові працювати. Міжсезоння у тренерського штабу відрізняється від відпочинку гравців, адже у цей короткий час необхідно повністю спланувати графік підготовки команди та спарингів», – розповідає Олег Іванович.

«Знаєте, є певні моменти, які при плануванні підготовчого періоду зобов’язують вносити корективи. При виборі спаринг-партнерів ми, перш за все, відштовхувались від днів, коли нам необхідно провести матч. Тож обирали команди, які погоджувались саме на потрібну нам дату. Щодо якості цих колективів, то не вважаю, що це слабкі команди. «Агробізнес» і «Прикарпаття» своєю роботою повністю заслужили виступати у Першій лізі. Також домовились про матч з ФК «Львів», який цього сезону гратиме у Прем’єр-лізі».

«Не думаю, що підсилення буде кількісно значним. Маю сподівання на те, що зможемо зберегти колектив, який мали. Розраховуємо на футболістів, які з нами завершували сезон. Також ми завжди контактуємо як з тренерським штабом, так і футболістами команди U-21 та U-19. Слідкували за їхніми матчами у молодіжних чемпіонатах, тож зараз кілька футболістів із дублю розпочали підготовку разом з нами. Впевнений, що ще більше гравців переглянемо на різних етапах підготовки. Чи залишаться вони у першій команді ми визначимо відштовхуючись від того, як проявлять себе у тренувальному процесі», – підсумував наставник «зелено-білих».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: