Олег Бойчишин: "Вірю, що наші хлопці сильні духом"

15 березня 11:00
Переглядів: 143
БОЙЧИШИН

Головний тренер «зелено-білих» поділився з Інформаційним центром ФК «Карпати» новинами зі стану команди та розповів, як хлопці готуються до найближчої гри проти підопічних Володимира Шарана.

«Після домашньої поразки 0:3, заслуженої чи незаслуженої, зараз це вже не грає великої ролі, ми говорили з хлопцями. Пояснили їм, щоб справитись з таким ударом необхідно бути сильними у психологічному плані. Маємо надію на те, що наші футболісти справляться з цим, що вони сильні духом», – розповідає наставник «левів»

«Я вже говорив, що за рахунку 0:1 ми пішли у ва-банк. Обставини на полі десь склались проти нас. Як тільки команда перебудувалась у гру в три захисника, за кілька хвилин вилучили Акулініна. Стало ще важче. Не скажу, що ми збавили у грі, адже до останньої хвилини хлопці намагались вирівняти ситуацію на полі і були близькими до цього. Що стосується двох останніх пропущених м’ячів, то можна сказати, там більше керувались емоціями. Десь забували про оборону та намагались всіма силами бігти в атаку».

«Вивчаємо і сильні, і слабкі сторони «Олександрії». Наразі детально аналізуємо майбутнього суперника. У нас немає легких ігор, тому невідомо як може скластись недільний поєдинок. Наша ситуація змушує кожного матчу грати на перемогу», – підсумував Олег Іванович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: