Олег Бойчишин: "Всьому свій час"

23 червня 16:36
Переглядів: 279
Бойчишин

Перший спаринг, у процесі підготовки до старту нового сезону, «зелено-білі» провели у Галичі проти однойменної команди. Атмосферний та святковий спаринг закінчився з рахунком 3:1 на користь клубу-господаря. У коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» головний тренер львів’ян Олег Бойчишин підсумував товариський матч з «галичанами».

«Дуже приємно, що нас настільки атмосферно сьогодні прийняли тут, у Галичі. Господарі справді зробили все, щоби ми себе почували максимально комфортно. Хочеться подякувати їм за такий прийом та ще раз привітати зі святом 1120-ої річниці першої згадки про місто Галич», – каже Олег Іванович.

«Висновки ми робимо з кожного матчу. Зараз ми не розділяємо команду на основних та запасних гравців. Уважно спостерігаємо за ними, як вони себе зарекомендують і відповідно до наших вражень будемо формувати склад на початок сезону. Кілька наступних матчів ми зіграємо мішаними складами. Стосовно матчу, то є моменти над якими ми працювали напередодні. Ми хотіли досягти компактності при відборі м’яча у командних діях. Ми забили лише один гол, але це зовсім не означає, що у нас не було більше моментів. Всьому свій час, зовсім скоро ми перейдемо до відпрацювання завершення атак. Щодо м’ячів, які пропустили, вважаю, гравці ще не увійшли в тонус. При всій повазі до нашого суперника ми не можемо допускати позаду такі помилки. До всього ставлюсь із розумінням. Не потрібно судити про якість нашої гри лише за одним матчем».

«Роман Толочко відіграв цілий матч, це була вимушена зміна. Один з гравців відчув дискомфорт перед грою, тож вирішили його поберегти. Задоволений відношенням молодих гравців до своєї роботи, їхньою самовіддачею. Звичайно були помилки, але це властиво всім юним гравцям. Через це всі мають пройти», – додав наставник «зелено-білих».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: