Олег БОЙЧИШИН: "Запрошення Шевченка – правильне рішення"

13 листопада 10:22
Переглядів: 198
boychyshyn

Вчора футбольну Україну сколихнула інформація про те, що президент Федерації футболу України Анатолій Коньков запросив на посаду головного тренера національної збірної України Андрія Шевченка. Цю тему для "Галичини спортивної" коментує колишній захисник львівських "Карпат" Олег Бойчишин.

- Як сприйняли рішення запросити Андрія Шевченка на посаду наставника збірної?
- Зізнаюся, спершу дуже здивувався. Бо Андрій навіть не входив у коло кандидатів, які обговорювалися. Як на мій погляд, якщо Шевченко в майбутньому бажає зв’язати своє життя з футболом, то я за те, щоб йому дали шанс очолити збірну України. Поганого в цьому нічого немає. На мою думку, це правильне рішення. Шевченко – людина харизматична, певною мірою прапор України. Те, що в нього немає тренерської освіти – це питання часу. Якщо він себе дійсно хоче присвятити футболу, тренерській діяльності, то я думаю, в нього все вийде. Тим більше він грав з цими футболістами, знає їхній менталітет. Повторюся, на мою думку, це правильне рішення. Не сумніваюся, що в Шевченка все вийде. Все залежить від нього. І найголовніше: чи він себе дійсно бачить на тренерській діяльності, планував цим займатись і готувався до цього. Якщо так, то, думаю, в нього вийде. Бо коли футболіст планує стати тренером, він слідкує за роботою своїх наставників. А в Шевченка було в кого вчитися – це і Анчелотті, і Моуріньо, і Лобановським. Словом у нього є багато знань.

- У Шеви немає тренерської ліцензії. Чи зможе він ефективно керувати збірною?
- Не думаю, що відсутність тренерської ліцензії стане головною причиною, якщо в нього щось не складеться. На перших порах йому слід підібрати грамотних і розумних помічників, які б узгоджували кожну дію, кожен крок і приходили до спільної думки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: