Олег Дулуб: "Хотів звозити гравців Карпат до в'язниці, щоб вони побачили, що є й інше життя"

15 червня 09:15
Переглядів: 303
Дулуб
Екс-наставник Карпат Олег Дулуб розповів про роботу у львівському клубі.

- Відразу по приїзду зрозумів, що команда роз'єднана - гравці самі по собі. Буквально через тиждень зводили з Юрою Покладом їх в боулінг. Потім, уже навесні, ще раз вибралися в боулінг і на полігон, де хлопці постріляли. Ще хотів звозити до в'язниці, але не вийшло. Дуже хотілося, щоб гравці побачили, що крім футболу є інше життя.

І після цього відчув, що атмосфера в команді змінилася. Хлопці стали дорослішими, чи що. Але це сталося навесні. А восени доводилося довго розмовляти з гравцями і обговорювати принципи гри. Розповідав, що матчі виграє команда, а не окремі футболісти. Один гравець може витягнути один матч, але якщо під ним немає команди, ніяких довгострокових результатів не буде. І акцент ми робили саме на створенні єдиної команди.

Ми стали краще. Це пов'язано з тим, що взимку запросили в команду футболістів, які за своїм менталітетом лідери. Коли вивчав потенційних новачків, звертав увагу саме на цю якість, а не на технічні або тактичні моменти. У підсумку з Чорноморця запросили Боровика і Філімонова, а з Ворскли - Дітятьева. Також здорово спрацював менеджмент і до нас прийшли Гладкий і Матвієнко, - сказав Дулуб.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: