Олег Дулуб: "Мій третій тест буде в неділю з "Карпатами"

24 вересня 08:55
Переглядів: 142
Дулуб

Головний тренер Чорноморця Олег Дулуб поділився очікуваннями від матчу 10 туру УПЛ проти Карпат, а також розповів про завдання "моряків" на сезон.

"Знаєте, у мене останніми тижнями тест на тесті: перший був із Зіркою, другий із Шахтарем, третій буде в неділю… Карпатам теж непросто, у них схожа ситуація з появою нового наставника… Побачимо: буде непросто і нам, і їм.

У Карпатах я отримав завдання зберегти команді місце в еліті, а яку мету ставлять очільники Чорноморця? Насправді такої цілі – офіційно поставленої – не існувало: Петро Петрович Димінський окреслював для мене проміжні завдання; перше було – розібратися в наявних футболістах. Мету "не вилетіти" я перед собою сформулював. Окрім усього іншого, через тренерську репутацію: одна справа, якщо ти виводиш команду з нижчого дивізіону у вищий, зовсім інша річ – коли навпаки; в другому випадку на твоїй репутації з’являється пляма, тоді якийсь роботодавець, не розібравшись у ситуації, не запропонує тобі контракт через поганий пункт у "особовій справі"…

Щодо Чорноморця: мета – перемагати. Ви уявляєте, в якому цейтноті я опинився? Приклад: за останній день трансферного вікна ми заявили чотирьох футболістів, із яких лиш одного я знав; це, можна сказати, мій рекорд! Аби вийти із ситуації, я писав смс-ки всім знайомим агентам, де просив запропонувати футболістів на такі-то позиції…", – цитує Дулуба офіційний сайт УПЛ.

Нагадаємо, що матч Карпати – Чорноморець відбудеться 24 вересня о 19:30.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: