Олег Дулуб: "У Львові я легіонер"

10 червня 21:30
Переглядів: 380
Дулуб

Головний тренер "Карпат" Олег Дулуб в інтерв'ю білоруським ЗМІ розповів про футбол в Україні і трансферну політику львівського клубу.

- В Україні команди грають в більш швидкісний футбол і їх рівень приблизно можна порівняти. Тільки дві помітно виділяються ("Шахтар" і "Динамо"), а решта 10 приблизно рівного класу, тому матчі зазвичай приходять в режимі "атака на атаку".

- У минулому році ви не готували "Карпати" до сезону, в який команда увійшла, маючи "мінус 6" очок. Зараз ситуація інша. Чи можна з ваших слів (про приблизно рівних силах) зробити висновок, що в майбутньому сезоні львів'яни під вашим керівництвом можуть поборотися за єврокубки?
- Подивимося (посміхається).

- Не сказати, що "Олімпік" та "Олександрія", що завоювали путівки в кваліфікацію ЛЕ, виглядають потужними клубами...
- У них все в цьому році склалося дуже вдало. Може і у "Карпат" все вийшло б, якби трохи раніше схаменулися ... Зіграти 10 матчів і мати 0 очок - це ж гігантська фора! А на другому етапі набрали 30, по весні взагалі - 25. Команда прогресує, це однозначно.

- А не боїтеся, що розпродаж триватиме?
- Ні. Це неминучий процес. Взимку ми втратили трьох лідерів: Костевич поїхав в "Лех", Бланко перейшов в донецький "Шахтар", а Кравця продали в іспанський "Луго". Це нормальна ситуація для клубів рівня "Карпат". Вони продають гравців і заробляють на цьому гроші. Ми на цих хлопцях заробили більше мільйона. Вважаю, що за вмінням продавати клуб випереджає конкурентів за явною перевагою.

- Взимку ви не виступали проти продажу лідерів клубу, який був в незавидному турнірному становищі?
- Ні. Коли мене запитали, продавати чи ні, я відповів "є попит - продавайте! Підготуємо нових". В результаті нітрохи не програли, а навіть набули.

- Кого-небудь з білорусів до Львова не відвезете?
- Ні, обраний інший вектор трансферної кампанії. Академія у Львові дуже пристойного рівня, і команда наполовину укомплектована молодими хлопцями із Західної України. Хотілося б другу половину (для балансу) укомплектувати іншими хлопцями.

- Свого часу в "Карпатах" "запалював" бразилець Батиста, довго грали естонець Сергій Зеньов та нігерієць Самсон Годвін, відзначився його земляк Лакі Ідахор...
- Це було в інші часи, коли у клубу був інший рівень бюджету. Але якщо знайдемо хорошого недорогого легіонера, відмовлятися не будемо.

- Відверто кажучи, від вас чекали спростування інтернет-чутки про те, що "Дулуб в" Карпати "не повернеться" ... До речі, у вас не було якихось проблем з цим сайтом?
- Я навіть не знаю, хто про це написав. Адже спортивних (і футбольних) сайтів там тьма. А конфліктів не було ні з ким. Я доброзичлива людина.

- Уже відчули себе у Львові своїм?
- Ні. Свій я тут - в Білорусі. Хоч наші менталітети і схожі, але все ж люди там інші. Щоб бути своїм, треба народитися в тих краях. Рідна білоруська земля дає підживлення, а у Львові я легіонер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: