Олег Дулуб: "В Україні вболівальники вільніші у вираженні своїх поглядів"

20 серпня 13:00
Переглядів: 234
дулуб

Екс-наставник львівських Карпат Олег Дулуб порівняв футбол в Україні та Білорусі.

"Порівнюю з Україною – все-таки за 8 місяців звик до футболу в сусідній країні. По-перше, ми поступаємося йому в інфраструктурі. Це, перш за все, стадіони, які створюють затишок для відвідувачів. Що й казати, якщо навіть "Борисов-Арена" не дотягує до найкращих українських зразків. Наприклад, до стадіону в Харкові, який мене особливо вразив.

По-друге, ставлення до пересічного глядача. Там немає поліцейських оглядів, а вболівальники вільніші у вираженні своїх поглядів по відношенню до команд. Вболіваючи за різні клуби, вони не переходять межу. Це цивілізована поведінка – без жодних війн між угрупованнями. Так, підривають петарди, і часом так, що поле застилає димом. Але нікого не ображають. Чисто футбольний антураж!

По-третє, в Україні вищі швидкості. І це – навіть не дивлячись на великий відтік з країни якісних легіонерів. А все тому, що досить високою залишається кваліфікація місцевих гравців. Адже в сусідній країні і людський потенціал в чотири рази вищий, і клімат більш підходящий, і традиції сильніші. У вищій, першій та другій союзних лігах було досить багато команд з України. З Білорусі – на жаль, всього шість", – цитує Дулуба Pressball.by.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: