Олег Гарас дипломований!

08 листопада 22:31
Переглядів: 242
гарас

Сьогодні, у  п’ятницю, 8 листопада, в Києві у Будинку футболу «А»-дипломи УЄФА отримали колишні українські футболісти, які успішно пройшли курс навчання за відповідною програмою. Студіювали екс-футболісти граніт науки з 1 квітня. І ось когорта молодих наставників отримала нове поповнення. От би в Україні з такою швидкістю ще навчилися …штампувати фінансово сильні футбольні клуби. Адже, що отримуємо на виході. Фахівці появляються а клуби згасають немов метеори. І не тільки на заході країни, але й на сході, а навіть в самій столиці гаплик навис над місцевим «Арсеналом».

Нові наставники склали п’ять сесій. А це біли теоретичні та практичні заняття з футбольних і суміжних з футболом дисциплін. Тобто медицина, психологія і фізіологія.

вручив ліцензії слухачам вітчизняної ВШТ перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов. Серед тих кому підкорились курси такі зірки, як Андрій Шевченко, Олег Венглинський, В’ячеслав Кернозенко Сергій Беженар та інші.

Для нас, львів’ян найбільшою радістю стала інформація, що вихованець і тренер «Карпат» Гарас Олег Зіновійович став володарем даного документу. З чим ми вітаємо свого земляка і бажаємо йому високих здобутків на тренерській ниві. На разі у дитячому футболі. Тож, нехай щастить, пане ТРЕНЕРЕ!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: