Олег ГОЛОДЮК : «Капітанську пов’язку дав Павло Яковенко»

30 березня 15:43
Переглядів: 517
Default Image

На ранковому тренуванні «Карпат» разом з іншими футболістами займалися воротар Мартін Богатінов та хавбек Олег Голодюк. Інші збірники – Ґурулі, Кочіш, Федецький, Ощипко та Худоб’як мають приєднатися до табору команди найближчим часом. Олег Голодюк повернувся до Львова з Хернінга, де у складі збірної України (U-21) грав проти однолітків з Данії – країни, що влітку прийматиме молодіжний Чемпіонат Європи. За кілька днів до цієї гри молоді українці провели інший спаринг – проти збірної Ісландії.

- Ісландія та Данія грають у дуже схожому стилі. Можливо, з ісландцями було грати легше, бо матч проходив в Києві. Ми мали забивати більше, аніж три голи, але не реалізували багато нагод. Потім нас за це покарали – обрізка і один пропущений гол. А потім тільки обернувся – і вже другий гол. Не те, щоб ми злякалися, але стало не дуже комфортно. Добре, що все ж виграли.

- З данцями ви також пропустили двічі у другому таймі…
- Треба працювати. Я б не сказав, що це закономірність, швидше неприємний збіг обставин.

- Тобто у грі данців була якась особливість, якщо вважати, що ісландцям просто пощастило?

- Можна і так сказати. Вони свою гру будували через... аути. Скажімо, розігрують кутовий, а коли хтось з наших підбігає, то вони навмисно в нього б’ють, щоб м’яч на аут вийшов. І звідти «навішують» у штрафний. Так вони нам двічі і забили.

- На яких позиціях ти грав?
- Проти ісландців грав чистого опорника, практично біля самісінької зони оборонців. А вже в Данії тренери перевели мене впритул до центру атаки, грав під форвардом.

- На гру в Данії ти вивів команду в статусі капітана…
- Для мене це стало несподіванкою. Просто не було Степаненка, Чеснакова. Можна було віддати пов’язку і Морозюку, але Павло Яковенко обрав мене. Звичайно, було приємно виводити команду на матч, хоч і товариський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: