Олег Голодюк: «Конфлікт? Вперше чую...»

26 січня 10:23
Переглядів: 73
Default Image

Як і повідомлялося раніше, естонський нападник Сергій Зеньов та хавбек Олег Голодюк приєднаються до команди 25 січня. Вже сидячи в літаку, який вирушав до Туреччини, 17-ий номер «зелено-білих» розповів Інформаційному центру про своє відновлення та розвіяв чутки про конфлікт з керівництвом.

– Почуваюся добре, набагато краще, аніж раніше. Буквально перед самою відпусткою я травмувався, тому з початку сезону займався не в загальній групі, а самостійно. Вже в Туреччині я зможу працювати зі всією командою, але не відразу – мабуть, тиждень позаймаюся з м’ячем сам. У Львові такої можливості не було – у снігах особливо не розбігаєшся. Такими є попередні прогнози.

– У якому матчі ти травмувався?
– Це було у виїзному поєдинку проти «Ворскли». Взагалі у минулому сезоні мені не щастило – травм було немало. А тоді, в Полтаві, травму я взагалі отримав на рівному місці. Балажіц поборовся з суперником, а той влетів у мене і я пошкодив коліно. Лікарі констатували надрив зв’язок. Дуже хотілось би, щоб травми дали мені спокій і в цьому році я обійшовся без них.

– Нещодавно в Інтернеті з’явилася інформація, що у тебе, мовляв, конфлікт з керівництвом клубу...
– Конфлікт? Який конфлікт? Вперше про це чую. Можу запевнити, що жодних непорозумінь у мене нема і я за кілька хвилин разом із Зеньовим полетимо в Туреччину.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: