Олег Голодюк: "Повернутись на рідний стадіон надзвичайно приємно"

25 травня 13:50
Переглядів: 216
голодюк

Легендарна «Україна» приймала не одне покоління карпатівців, вона вірою і правдою служила «левам» майже півстоліття. Однак, теперішні умови вимагали чогось новішого, сучаснішого та комфортнічого, тож «Карпати» зараз виступають на «Арені Львів». 

А новина про те, що матч проти «Волині» відбудеться якраз на «Україні» неймовірно потішила фанатів, особливо «олдскульних», які вже збираються і планують підтримку своєї команди. Тим часом гравці та тренери «левів» розповіли про те, що вони думають про короткотривале повернення на старий стадіон. 

Олег ГОЛОДЮК, півзахисник «зелено-білих»:

«Повернутись на рідний стадіон надзвичайно приємно. Згадую ті часи тільки з позитивними емоціями. На «Україні» відбулось немало знакових та важливих футбольних подій для львівського клубу. Хочеться знову побачити заповнені трибуни, відчути ту атмосферу».

«Нам потрібно здобувати турнірні очки, не дивлячись на якому стадіоні відбудеться гра. Команда налаштовується на перемогу. 

Для «Волині» цей матч вже нічого не вирішує, чого не можу сказати про «Карпати». Потрібно перегравати волинян аби якнайдалі відійти від «зони вильоту» та «Дніпра», яке постійно наступає нам на п’яти» – каже Голодюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: