Олег Гусєв: "Львів давно заслужив прийняти такий матч!"

20 липня 18:47
Переглядів: 315
Олег Гусєв

- Збори пройшли добре, ми плідно на них попрацювали. До сезону готувалися великою кількістю футболістів, виконали велику роботу. У тому числі, багато працювали в тактичному плані.

На першому зборі, звичайно, більший акцент робився за фізичну підготовку, щоб відновити втрачені за час відпустки кондиції. А другий етап підготовки був вже іншим - на ньому ми цілеспрямовано готувалися до сезону через контрольні матчі. У цих іграх було задіяно багато футболістів - всі хлопці отримали ігрову практику.

Думаю, що тренерський штаб команди задоволений тим, як ми провели міжсезонну підготовку.

- Ти пропустив матч з «Олімпіакосом». Були якісь проблеми зі здоров'ям?

- У футболістів постійно бувають якісь проблеми. Але в даному випадку нічого серйозного - було невелике нездужання. Зараз вже все гаразд, в неділю, коли після вихідного ми зберемося на базі, я буду тренуватися з усіма, в загальній групі.

- Чи можна говорити, що за підсумками роботи на міжсезонних зборах «Динамо» готове до сезону?

- Думаю, що так. В останніх контрольних матчах ми діяли вже досить інтенсивно, намагаючись виконувати тренерські установки. Судячи з розмов наших наставників, вони багато чим залишилися задоволені за підсумками наших дій в спарингах. Тому у всіх нас зараз є віра, що в цьому сезоні у «Динамо» все вийде.

- Серед усіх спарингів неприємно виділяється матч з «Аль-Хіляль», в якому «Динамо» розгромно поступилося, з рахунком 0:3 ...

- У цьому поєдинку ми грали далеко не оптимальним складом. Навіть з урахуванням того, що на зборах немає такого поняття, як оптимальний склад. Крім того, сам матч розвивався за несприятливим сценарієм. Так, один гол ми пропустили по ділу, але пенальті в наші ворота точно був призначений незрозумілий. Ну а третій гол - це, як кажуть, з розряду відвертих курйозів. Ось, у результаті і вийшов такий великий рахунок.

- Попереду матч за Суперкубок з «Шахтарем». Радий, що гра пройде у Львові?

- Можу сказати, що Львів давно заслужив прийняти такий матч! Скільки вже було проведено поєдинків за Суперкубок, і ще жодного разу він не був зіграний у Львові. Так що, думаю, місцеві вболівальники з великим задоволенням прийдуть на стадіон. Сподіваюся, звичайно, що їхні симпатії будуть на боці «Динамо». Принаймні, вболівальники «Карпат» завжди підтримували нашу команду.

- Як відреагував на несподівану новину про відхід з «Динамо» Брауна Ідейє?

- Ну, це для вас ця новина стала несподіваною. Для нас же сюрпризом така подія не стала. Ми знали, що скоро Браун покине «Динамо». Так що не можна сказати, що цей трансфер відбувся ні з того, ні з сього.

- Можливо, одним з факторів, які підштовхнули Ідейє до відходу з «Динамо», стала війна в східних регіонах України. Як взагалі динамівські легіонери реагують на цю ситуацію?

- Точно відповісти я не зможу - в душу-то до хлопцям не залізеш. Але так, з боку, можу сказати, що ніяких претензій на цей рахунок вони не висловлюють. Працюють, стараються. Але, звичайно, коли вони дізналися про збитий «Боїнг», то тінь по їхніх обличчях таки трохи пробігла. Втім, стало б дивним, якби на таку подію була інша реакція. Взагалі, звичайно, важко все це. Непросто думати про футбол в такій ситуації ...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: