Олег Кононов: "Кузнецов зіграв краще за Батісту"

15 серпня 21:50
Переглядів: 787
Default Image

Післяматчева прес-конференція Олега Кононова, наставника "Карпат".

- Ми програли гру. Було біля наших воріт декілька небезпечних моментів – і перекладина і інші. "Шахтар" дуже добре грав – потужно, швидко. Але я можу сказати добрі слова на адресу наших футболістів, які стримували атаки суперників, пробували самі створювати моменти. Вони в нас були. В принципі я грою в цілому команди задоволений, а результатом – ні.

- Що вам вдалося сьогодні, а що не вдалося? І як ви розглядаєте гру з турками?

- Нам не вдалося розпечатати ворота суперників, тобто забити гол. І не вдалося свої ворота зберегти недоторканими. А як ми з турками будемо грати? Час покаже, будемо готуватись. Звичайно будемо готові на всі 100%.

- Наскільки несподівана купівля В’ячеслава Чечера?

- Я вже говорив, що В’ячеслав – дуже сильний футболіст. Він мені завжди подобався, коли грав за донецький "Металург". Я вважаю, що цей гравець нас безумовно посилив. Ну і будемо працювати далі.

-Хто винен в пропущеному м’ячі? Охарактеризуйте дії Батісти в сьогоднішньому матчі.

- Ми виграли м’яч, почали виходити з оборони і втратили його. Вілліан зробив помилку. Ми цей момент в перерві розбирали. Віддав передачу назад. Там Зеньов не встиг зіграти. Фернандіньо відібрав м’яч і пішла зразу ж атака-відповідь. І, відповідно, ми не встигли зіграти у відборі м’яча так, як потрібно було. Рикошет був, пропустили гол. За великим рахунком, звинувачувати когось із гравців немає сенсу. Ми не правильно вийшли з відбору, втратили м’яч – винна вся команда. Рівно ж як і не встигли перебудуватись і пропустили гол.

Що стосується Батісти, в нього були можливості забити гол. І не один. Але один момент, звичайно, він міг реалізувати в першому таймі. Я вважаю, що Кузнецов зіграв краще.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: