Олег КОНОНОВ: Ми не боїмося "Галатасарай"

06 серпня 17:10
Переглядів: 954
Default Image

Головний тренер «Карпат» Олег Кононов прокоментував результати жеребкування раунду плей-оф Ліги Європи, в якому його підопічні 19-го та 26-го серпня поміряються силами з турецьким «Галатасараєм».

- Скажу відверто, я особливо не замислювався над тим, хто стане нашим черговим суперником у Лізі Європи. Адже всі п’ять команд, які могли стати нашим суперником, дуже серйозні опоненти. Тому незважаючи ні на що, все залежить лише від нас.

- Ви хочете сказати, що для вас все одно з ким грати – навіть коли, наприклад, обирати між «Порту» та «Літексом»?
- В принципі, так. У Лізі Європи на стадії плей-оф слабих суперників не може бути в принципі. Тому ми розраховуємо в першу чергу на силу своєї команди, а не на слабкість суперника. Нам випав «Галатасарай», значить будемо готуватися до матчів з ним.

- Що скажете про турецький клуб?
- «Галатасарай» хороша команда і зрозуміло, що дуже сильний суперник. У неї чимало титулів національного рівня, та й у Європі її дуже добре знають. Очолює «Галатасарай» знаний голландський фахівець Франк Райкаард. Не сумніваюся, що ігри будуть цікавими і важкими. І не тільки для нас. Так, «Галатасарай» має чимало досягнень, але у футболі свою силу і перевагу над суперником необхідно доводити у кожному конкретному матчі. Так що ми з повагою ставимося до турецької команди, але ми її не боїмося.

- Той факт, що перша гра у Стамбулі, це позитивний момент для «Карпат»?
- Не все так просто, але думаю, що загалом у двораундових дуелях краще починати у гостях. Вважаю, що в цьому плані ми маємо певну перевагу.

- Перемоги над «Рейк’явіком» та «Зестафоні» додадуть впевненості гравцям вашої команди?
- Ми свої виступи у Лізі Європи розпочали практично не маючи досвіду участі у міжнародних офіційних матчах. Тому дуже добре, що сила наших суперників йде по наростаючій. «Рейк’явік» – це один рівень, «Зестафоні» – більш високий, а «Галатасарай» – ще вищий. Тому дуже добре, що перед матчами плей-оф ми зіграли успішно з клубами Ісландії та Грузії. Це повинно додати команді впевненості в своїй силі. Ну й звісно досвід, набутий в цих іграх, має стати також у нагоді.
Інформаційний центр ФК «Карпати», ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: