Олег КОНОНОВ: «Шевченко сказав, що другий гол чистий»

07 травня 21:26
Переглядів: 528
Default Image

Після матчу "карпати" - "Динамо" (1:2) відбулася прес-конференція, на якій враженнями від матчу, а також на запитання журналістів відповіли головні тренери обох команд

Олег Кононов (головний тренер львівських "Карпат") 

- Сьогодні свято - День міста, і ми дуже хотіли теж зробити подарунок і перемогти. Дорікнути сьогодні когось з гравців не маю права. Найголовніше, що ми грали у футбол і показали, що ми не слабші «Динамо». Але індивідуальні помилки не дозволили нам зробити результат. Але це футбол: є хороші моменти і є, коли гравець помиляється. Головне, що на якість гри ці помилки не вплинули. Думаю, що в другому таймі ми повністю переграли суперника.

- Ваша думка про другому голі «Динамо»?
- Думаю, що цей гол можна повністю занести в актив Шевченка. Він дуже грамотно зіграв і виключився, коли м'яч був уже біля його ніг. А Вукоєвич дограв цей момент і реалізував його. Цей гол можна занести на Шевченка, який ввів в оману суддівський корпус. Після цієї гри ми ще раз переконалися, що в останніх іграх, які ми грали, суддівство, на жаль, впливає на наші результати. Робота Коліною ведеться, але думаю, що тут є якісь проблеми, особливо в кінцівці чемпіонату.

- Про що говорили з Шевченком, коли його міняли?
- Андрій сказав, що це чистий гол, і він не грав у цьому епізоді.

- Прокоментуйте акцію з вишиванками, плакат з вашим зображенням?
- У нас дуже чудові фанати, і нехай не ображаються інші, але вони найкращі в Україні. Найкреативніші, найконструктивніші і до цього подарували мені вишиванку і попросили, щоб я її одягнув. Але це робота і після матчу ми всі разом одягнули вишиванки і подякували фанатам. Що стосується плаката, то, напевно, що я найщасливіша людина і найщасливіший тренер. Думаю, що ніде такого не буде.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: