Олег Таран: "У другому таймі грали з великим бажанням"

31 серпня 22:19
Переглядів: 232
Таран

Олег ТАРАН, головний тренер «Металурга»

– Я так думаю, що за виключенням останніх хвилин, ми володіли перевагою. «Карпати» грали від оборони. Але попри територіальну перевагу, у нас були кадрові проблеми. Повністю довелося змінювати лінію оборони, у нас випали Баліч і центральні захисники, через травми. Саме через це були непогоджені дії, були помилки. Нам необхідні гравці на фланг, а сьогодні останній день трансферного вікна. Тому логічно, що ми важко доходимо до воріт суперника. Нема у нас креативних гравців. Але головне те, що ми добилися позитивного результату. 

– Наскільки задоволені кадровим потенціалом вашої команди?
– У мене грають Татарков, який вчора відбігав за дубль. Грають Каплієнко, Юсов, Жураховський. Іншого виходу нема. Хлопці молоді, у них є потенціал. Але треба час, щоб вони адаптувалися до дорослого футболу. Сьогодні я не задоволений Юсовим. Але це нормально для молоді. Непогано зіграв Татарокв. Відчувається нестабільність в лініях, в балансі, тому доводиться грати за рахунок тактики і дисципліни, тільки так можна розраховувати на результат. 

– Ви розраховуєте лише на внутрішні резерви?
– Так. На жаль. Я просив придбати центральних захисників, правого хава. Тепер нам треба ще й опорники. Важливо, що нам необхідне якісне підсилення, а не кількісне. 

– Пропущений гол – наслідок незіграності оборони? 
– Ми спрацювали здорово під час першого епізоду. Але Кожанов повернув м’яча свічею до нашого штрафного, не можна сказати, що то був ігровий момент. Десь концентрацію ми загубили. Ну, ще й Пластун, Гітченко та Балажіц мали перевагу. Думаю, свою роль зіграло й поле, воно було полите, тому, можливо, десь завадило Боровику вчасно стартувати на перехоплення. Йому забракло якось 10 сантиметрів. 

– Коли ваші гравці зрівняли рахунок, ви думали, що можна ще й за перемогу зачепитися? 
– Не задавався таким питанням, бо було мало часу. Я хочу сказати, що у другому таймі ми грали з великим бажанням, не зупинилися і хотіли здобути результат. Це головне. З цього починається побудова хорошої команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: