Олег Царьков встановив рекорд України у стрільбі з пневматичної гвинтівки

30 листопада 14:16
Переглядів: 303
Кульова стрільба
На львівському стрільбищі СКА 19-24 листопада 2013р. пройшли фінальні змагання Кубка України з кульової стрільби.
 
У стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6) володарем Кубка України з новим національним рекордом 627,9 очка став вихованець Львівського училища фізичної культури Олег Царьков (вип. 2008р.). Попередній рекорд, який належав донечанину Юрію Сухорукову, побитий відразу на 3,9 пункти. Бронзовим призером у цьому виді змагань став ще один вихованець ЛУФК Олександр Галкін (вип. 2009р.).
 
А свою другу кубкову нагороду, на цей раз бронзову, Царьковвиборов у вправі МГ-6 (стрільба з трьох положень). Олександр Галкін тут четвертий.
Сестра Галкіна Тетяна (вип. 2006р.) у вправі ГП-4 настріляла четверту суму.
 
У стрільбі з пістолета дворазовою володаркою Кубка за відсутності лідера Олени Костевич стала вихованка училища Юлія Коростильова. Юля перемогла як у стрільбі з пневматичної зброї (вправа ПП-2), так і малокаліберної (МП-5). Причому в обидвох вправах у фінальному поєдинку їй довелося долати опір інших вихованок ЛУФК. У вправі ПП-2 це була Марта Бойчук (вип. 2006р.), а у МП-5 Анастасія Бондарук (вип. 2010р.).
 
Серед чоловіків впевнено в компанії дорослих почував себе брат Юлії Коростильової Павло, ще юнак за віком, десятикласник училища. Павло посів ІІІ місце у швидкострільній стрільбі з пістолета та четверте у стрільбі з пневматичного пістолета, причому змагався на рівних з такими вже титулованими спортсменами, як олімпійський чемпіон Олександр Петрів (переміг в МП-8) та фіналіст Лондонської олімпіади Олег Омельчук (ПП-3). Другим у вправі МП-8 був ще один вихованець ЛУФК Іван Бідняк (вип. 2003р.), четвертим –Володимир Пастернак (вип. 2008р.), а замкнув фінальну шісткуОлег Зуб (І курс).
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: