Олег Яремчук: "Вірю, що ми на правильному шляху"

08 лютого 20:47
Переглядів: 571
Default Image

Керманич наймолодших вихованців «Львова» розповів про участь в турнірі «Cup of Friendship-2011»

-         Олеже Степановичу, найперше вітаю Вас із дебютною нагородою команди на Всеукраїнській арені!

-         Дуже дякую.

-         У своїй групі «львів-2000» виграв усі матчі, яка гра була найважчою?

-         Мабуть із футбольним клубом «Ягуар» з Кам’янця –Подільського, це був другий матч у турнірі, а психологічно тиснув результат, ця ж команда доволі таки хороша, про що свідчить той факт, що «Ягуар» грав у фіналі. По ходу матчу ми вели 2-0, потім пропустили й знову забили, у підсумку 3-2 перемогли, а от у півфіналі поступились їм у серії післяматчевих пенальті.

-         Чому не вдалось забити ягуарівцям  в ½ фіналу?

-         Везіння було на їх стороні, оскільки по ходу зустрічі ми мали не однократно відзначатись, але не вийшло. Можливо, забракло трішки досвіду виступу на такому серйозному турнірі.

-         Коли було створено команду «Львів-2000»?

-         Майже рік тому, тренерським колективом ДЮФШ «Львова» був проведений відбір хлопчаків. Зараз усім по одинадцять років, це – п’ятикласники. Цією командою ми представляємо ФК «Львів» на першість нашого міста.

-         Чи брали участь до цих футбольних баталій деінде в турнірах?

-         «Кубок Дружби-2011» - другий за ліком для нашої молодої команди. Місяць тому «Львів-2000» взяв участь у дитячому турнірі в Хмельницькому, куди нас запросили. Там було вісім команд, серед яких, і чернівецька «Буковина», і київське «Динамо», і донецький «Шахтар». Змагання йшли по круговій системі, у підсумку ми посіли шосте місце. Згадуючи тамтешній турнір, не можу не згадати про нашу перемогу над столичним «Динамо». А на турнірі у Львові мої хлопчаки підійшли вже більш зважливо, психологічно більш стійкими, не було мандражу й плоди ми всі побачили.

-         Когось можете відмітити з команди?

-         Не хочу цього робити, оскільки, хоча забивали одні, але боролись усі. Тому приємно за весь колектив, за усіх гравців, оскільки хлопці, особливо в матчі за третє місце, проявили характер і перемогли на рік старших вихованців «Карпат». Завдяки цьому турніру ми побачили великий потенціал наших дітей, у них є майбутнє.

-         Гравці команди усі зі Львова?

-         Ні, частина з міста, інші – з області.

-         Як часто відбуваються тренування.

-         Займаємось тричі на тиждень.

-         Хлопців під час турніру підтримувала велика й організована група батьків…

-         Так, це було чудово, гучна потужна підтримка протягом усіх матчів несамовито надихала дітей на перемоги.

-         Які команди ви б хотіли відмітити з позитивної сторони серед тих, що брали участь у цих змаганнях?

-         Сподобались футболісти з Ужгорода, Кам’янець-Подільського й «Карпат».

-         Які плани у вашої команди й надалі?

-         У нас робота кипить. «Львів» запросили на футбольний турнір присвячений 10-ти річчю Торгово-виробничого комплексу «Південний», що пройде 17-19-го лютого, далі помандруємо на змагання нашої вікової групи в Ізяслав Хмельницької області, це відбудеться наприкінці цього місяця. У березні відбудуться змагання в Мукачево, куди ми також запрошені, у квітні відновляться змагання на першість нашого міста. У липні ж плануємо взяти участь в міжнародному турнірі «Молодий Повстанець», що пройде у Варшаві. Як бачите, роботи непочатий край. Але я задоволений, що робота йде у нас нормально, чітко. Вироблено якісний навчальний процес, триває постійне спілкування з дітьми під час тренування, після нього. Тренери ДЮФШ ФК «Львів» приділяють велику увагу до психологічної складової виховання, аби діти отримували задоволення від занять, щоби їм хотілось ходити на тренування. Звісно, бажаємо дещо кращих умов для забезпечення належного виховного процесу, бракує полів. Я радий, що вже є прогрес, позитивний результат, який демонструє не лише моя вікова група. Помітив також те, що за нашими дітьми вже почали слідкувати селекціонери провідних вітчизняних футбольних грандів. Вірю, що ми на правильному шляху та будемо й надалі готувати поповнення для основної команди «Львова» від самих найменших наших спортсменів.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: