Олександр Апанчук: "З першого тренування почалися серйозні навантаження"

23 червня 09:24
Переглядів: 177
Апанчук

У голосуванні за найкращий гол весняної частини сезону переміг м'яч Олександра Апанчука у виїзному матчі проти "Арсеналу-Київщини". Про особливість цього голу, а також початок тренувальних зборів, спілкуємося із нападником.

— Олександре, той пам'ятний гол ти одразу ж побіг святкувати з Вадимом Боженко. Про щось заздалегідь домовлялися з тренером перед грою?

— Ми спілкувалися з тренером перед грою і він запитав, чи я зможу сьогодні забити. Я запевнив, що буду дуже старатися. Тоді він жартома сказав, що в такому випадку випустить мене в основі. Але якщо не заб'ю — то піду з Обухова пішки. Ось така у нас була домовленість. Насправді, мав величезне бажання забити у тому матчі і радий, що мені це вдалося.

— П'ять забитих за сезон голів: для тебе це багато чи мало?

— Звісно, що мало. Переконаний, що міг забити і більше. Але весняна частина сезону не склалася. Мало забив не лише я, але й команда загалом.

— Минулий сезон — перший для тебе на професійному рівні. Різницю між аматорами та профі відчув одразу?

— Було важко звикнути до режиму професійного футболу перший місяць-півтори. Все ж таки раніше тренувався двічі на тиждень. Було непросто, але з часом освоївся, щось почало вдаватися та й загалом відчув у собі сили. Щоправда, на початку сезону мав не дуже багато ігрової практики. Різниця у ігровому класі між аматорським чемпіонатом і Другою лігою є, але вона не суттєва.

— Який із забитих голів особисто для тебе є найціннішим?

— Мабуть, якраз гол у ворота "Арсеналу-Київщини" у виїзній грі.

— Що обереш: віддати партнеру чи забити самому?

— Якщо партнер перебуватиме у вигіднішій позиції, то віддам.

— Назви захисника, проти якого тобі було найважче у сезоні?

— Когось виокремити, напевно, не зможу. Всі команди готувалися і старалися зіграти в обороні якомога надійніше. Непросто було проти захисників з команд лідерів — "Прикарпаття" та "Агробізнеса".

— Позаду два дні інтенсивних тренувальних зборів. Як тобі такий режим активних тренувань?

— Тренувальний процес мені подобається. Звичайно, що після кількох тижнів у відпустці не зовсім легко. З першого тренування почалися серйозні навантаження. Але ми стараємося їх витримувати. Розуміємо, що це необхідно, щоб провести хорошу підготовку до нового сезону.

— "Карпатам" у неділю заб'єш?

— Я готовий, але побачимо, як складеться матч. Буду робити все, щоб використовувати свої моменти по-максимуму. Якщо вони, звісно, будуть.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: