Олександр Бабич: "Бракує атакувальних дій"

10 травня 21:53
Переглядів: 339
Бабич

Олександр БАБИЧ, головний тренер «Чорноморця»

– Хочу привітати «Карпати». У другому таймі львівська команда створила досить багато моментів біля наших воріт. Щодо гри загалом, то ми спеціально віддали супернику ініціативу, знали, що вони люблять м’яча тримати. Загалом організація гри з нашого боку трималася хвилини до 70-ої. А от потім далася взнаки втома, помилки... Не вистачало взаємного страхування. Тому й почалися моменти біля наших воріт. Ми робимо висновки, нам треба набити ще багато ґуль, аби щось почало виходити. Є й позитивні моменти – у нас дебютував Щетинін, хлопчик 97-го року народження. Попри це нам бракує хороших атакувальних дій.

– Дорікали Мартищуку за помилку?
– Розумієте, якщо воротар помиляється, то, як правило, це помилка гольова. А це віддається всій команді. Для нас то був контрольний вистріл, але до цього Юрій нас виручав. Він хотів вибити сильно, а треба було зіграти, мабуть, надійніше. Що сталося, те сталося.

– У другому таймі «Карпати» додали чи ви здали?
– Моменти почали з’являтися за рахунок флангів «Карпат». Не можу сказати, що ми здали і почали сідали в оборону. Може десь в центрі поля перестали встигати за «Карпатами». В цілому розуміємо, що зараз у Львові свято. До того ж команда грає удома, на рідному стадіоні. Ми теж мріємо про те, щоб грати удома. Сподіваюся, що так і буде. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: