Олександр Чакалов і Роман Алтунян – срібні призери чемпіонату України

04 лютого 18:00
Переглядів: 221
бадмінтон

У місті Дніпро завершився чемпіонат України з бадмінтону 2017 року серед молоді не старше 1998 року народження. Львівщину представляли троє спортсменів ДЮСШ «Верховина», студенти першого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олександр Чакалов, Роман Алтунян і Олег Жуцький (тренери – Оксана Гречанюк та Іван Каратник).

В результаті змагань львівський дует Роман Алтунян / Олександр Чакалов здобули срібні нагороди у парній категорії. На шляху до п’єдесталу вони послідовно перемогли два дніпропетровських і один харківський дуети та поступилися у фіналі дніпропетровській парі Данило Боснюк / Данило Шевченко у двох сетах з рахунком 19:21, 13:21.

У одиночному розряді Олександр Чакалов і Роман Алтунян припинили боротьбу за нагороди на стадії 1/8 фіналу, а Олег Жуцький– 1/16 фіналу.

Переможцями турніру стали: в одиночній категорії – Данило Боснюк (Дніпро) і Марина Ільїнська (Харків); в парній категорії – Данило Боснюк / Данило Шевченко (Дніпро) і Євгенія Паксютова / Марина Ільїнська (Дніпро / Харків); у змішаній категорії – Олександр Шмундяк / Євгенія Паксютова (Харків / Дніпро).

Додамо, що Чакалов Олександр виконав норматив для присвоєння звання «Майстер спорту України».

Відрадно також відзначити, що за результатами даних змагань Роман Алтунян й Олександр Чакалов увійшли до молодіжної збірної команди України, яка вже у квітні братиме участь у чемпіонаті Європи-2017 з бадмінтону в місті Мюлуз (Франція).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: