Олександр Чижевський: "Чудес у футболі не буває"

21 травня 08:00
Переглядів: 206
Олександр Чижевський

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Олександр Чижевський поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від поєдинку в рамках 32-го туру чемпіонату України U-21, в якому його підопічні у гостях з рахунком 0:2 програли полтавській «Ворсклі» і фінішували на четвертому місці. 

«Дуже прикро, що втратили шанс здобути бронзові медалі. Ми ставили перед собою мету, як і рік тому, стати призерами. У минулому сезоні нам це вдалося зробити, а цього разу забракло у підсумку якихось двох очок. Де ми їх загубили? Точно не в останньому матчі, бо в ньому ми на перемогу не награли... Але все закономірно, бо чудес у футболі не буває. У другій частині сезону у нас увесь час були серйозні кадрові проблеми. Зокрема, так і не вилікувався повністю від травми Роман Лебедь, який увесь минулий сезон і в першій половині цього стабільно був одним з лідерів нашої команди. Фактично аналогічна проблема і в іншого нашого лідера Ігоря Богача, який лише лічені рази у другій частині сезону виходив на поле та й то не в найкращих своїх кондиціях. 

Коли ж говорити про наш матч проти «Ворскли», то ми на нього приїхали, маючи лише 15 футболістів, двоє з яких воротарі. До того ж серед польових гравців було чимало таких, хто цієї весни з різних причин майже не мав ігрової практики. Аби не бути голослівним, скажу, що коли порівнювати нинішню заявку на гру з тою, яка у нас була тиждень тому на матч з київським «Динамо», то виходить мінус шість гравців – думаю, той, хто хоча б трохи розуміється на футболі, чудово усвідомлює, що це значить для команди. Тому шансів виграти в полтавчан та ще й на їхньому полі у нас було не багато, хоча ми налаштовували команду саме на перемогу, бо інший результат нас аж ніяк не влаштовував. 

Ми розуміли, що не зможемо грати проти «Ворскли» з позиції сили, тому й обрали гру другим номером. Однак проблеми у нас виникли уже в дебюті, коли ми пропустили зовсім не обов’язковий гол. Я б зрозумів, якби нам забили після якоїсь добре розіграної комбінації. Але ж ми пропустили після банального навісу, скидки і удару після кількох рикошетів – виходить, що десь не розібралися, втратили пильність. Втім, ми мали хороший шанс відігратися. Бусько знайшов у штрафній господарів самотнього Заїкина, але той в простій ситуації не зумів як слід прийняти м’яч. Якби він забив, то хто знає, як би повернулася гра. Але що тепер про це казати – нічого вже змінити не можна, це все уже історія. Однак життя на цьому не закінчується. Переконаний, що в нинішній молодіжній команді є ціла група перспективних хлопців, потенціал яких цілком дозволить їм себе проявити на більш високому рівні. Але їм потрібно дати шанс себе проявити», – підсумував Олександр Арсенійович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: