Олександр Чижевський: "Хлопці поступово переходять у дорослий футбол"

06 липня 18:23
Переглядів: 183
Олександр Чижевський

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Олександр Чижевський поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від товариського поєдинку з ФК «Калуш», який закінчився нічиєю 1:1.

«В принципі, грою задоволений, як першим, так і другим таймом. Звичайно, не все вдавалось, але помиляються навіть великі футболісти. Вони діти, вони мусять через це пройти. Допоки не зроблять своїх помилок, не зможуть рухатися далі. Команда займається в дворазовому режимі на фоні фізичних навантажень. Хлопці поступово переходять у дорослий футбол. Бачу, що молоді футболісти витримують той темп, який їм пропонує тренерський штаб. Цим я справді задоволений. Працюємо вже три тижні, тож перед спарингом просили футболістів, щоб вони вмикали більші швидкості та намагались зіграти так цілий матч», – розповідає Олександр Арсенійович.
 
«Дебютний матч у чемпіонаті ми проводимо вдома, тому, зрозуміло, що будемо діяти першим номером та нав’язувати свою гру супернику. Не хочемо ні під кого підлаштовуватись. Зараз вже будемо награвати основний склад на поєдинки чемпіонату. Раніше ми давали гравцям зіграти по тайму, більше такого не буде. Потрібно додавати у фізичному плані. Думаю, останні десять днів будемо працювати над швидкістю, адже футбол – це, перш за все, швидка гра». 

«Я би не сказав, що «Калуш» мав стовідсоткові моменти, аби забивати. Що стосується нашої команди, то хлопці створювали доволі непогані контратаки. Хвороба всіх молодих футболістів – немає кінцевого пасу, немає завершення. Проте, я задоволений їхньою роботою. Навантаження, які їм пропонують – виконують без будь-яких розмов чи нарікань».

«Плануємо провести 6-го липня спаринг із тернопільською «Нивою», щоправда, точно не знаємо, де він відбудеться. Окрім нього, на команду чекають ще дві контрольні гри: на 10-те липня суперника ще обираємо, а 13-го липня зіграємо із командою «Рочин» із Соснівки. Працюємо на базі у дворазовому режимі до суботи, у неділю – вихідний. Вже з понеділка будемо безпосередньо готуватися до першої офіційної гри в чемпіонаті», – підсумував наставник молодіжної команди «зелено-білих»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: