Олександр Чижевський: "Хлопці знають, що за ними слідкують, що на них розраховують"

17 липня 09:18
Переглядів: 168
Олександр Чижевський

Молодіжна команда «Карпат» грою проти одноліток із «Зірки» з Кропивницького у прикордонній Раві-Руській розпочала боротьбу в Чемпіонаті України U-21 сезону-2017/2018. Забивши в першому таймі один м’яч, «зелено-білі леви» по перерві «розірвали» суперника і в підсумку фінальний свисток зафіксував перемогу наших хлопців з рахунком 6:0. 

Своїми враженнями від стартової гри сезону з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер команди Олександр Чижевський

«Напевне немає потреби говорити, що результатом матчу я повністю задоволений. Не кожен день у футболі виграєш з рахунком 6:0 в офіційній грі. Ну а тут ще й перший поєдинок нового сезону – як кажуть, почин вийшов хороший. Та я задоволений не тільки рахунком, а й діями своїх підопічних також. Знаю, що тренер не може бути на сто відсотків задоволений грою своєї команди, яким би не був підсумковий результат. Але в даному випадку мені сподобався малюнок нашої гри, він був цікавий. Усі футболісти без винятку виконали уставку на гру і зіграли саме так, як ми домовлялися перед грою. Не побоюся і скажу навіть більше – команда загалом і кожен гравець зокрема зіграли в цьому матчі на високому професійному рівні. Вважаю, ми стали старшими, ми подорослішали в футбольному плані і в цій грі насправді продемонстрували конструктивний футбол – хлопці робили саме те, що ми відпрацьовуємо на тренуваннях і діяли так, як ми їх вчимо грати. 

Нам вдалося переграти суперника в усіх компонентах футболу. Немає жодного чинника, в якому «Зірка» виглядала б з нами приблизно на одному рівні. І тактично, і технічно, і функціонально ми були значно кращими, ніж суперник. Навіть в плані бажання, мотивації перевага була на нашому боці. Напевне, тут далася взнаки наша поразка в останньому контрольному матчі перед стартом сезону, в якому ми програли рівненському «Вересу» з рахунком 0:6. Дуже болючим вийшов той ляпас від дебютанта Прем’єр-ліги. Звісно, уся команда горіли великим бажанням реабілітуватися й довести, що це була не більше, ніж прикра випадковість. І напевне, не випадково ми в «Зірки» виграли з тим самим рахунком – 6:0. У цьому є якийсь свій символізм. 

Звичайно, і я, і усі гравці розуміємо, що суперник був не самий сильний. У минулому сезоні «Зірка» фінішувала у турнірній таблиці на останньому місці. Однак це не означає, що обіграти її дуже просто. Це зовсім не так і ми, між іншим, хоча й двічі у них виграли, але в обох поєдинках з мінімальним однаковим рахунком 2:1. Причому у Львові ми навіть програвали 0:1 і тільки ближче до фінального свистка зуміли вийти вперед і перемогти. Коли порівнювати «Зірку» минулорічну з нинішньою, то вона не стала слабшою, а можливо, навіть десь трохи і додала. А виграли ми у них аж 6:0 завдяки тому, що це ми стали грати краще. 

Упродовж усього матчу ми домінували на полі. Однак у першому таймі забили тільки один м’яч, а в другому – аж п’ять. Чому? За створеними моментами різниці не було – і в першій, і в другій половині ми їх мали приблизно однакову кількість. Але до перерви з реалізацією не все складалося так, як би нам того хотілося. Можливо, десь давалося взнаки хвилювання першого матчу – стартові поєдинки завжди мають свою особливість, бо хочеться розпочати сезон з позитивного результату. В перерві нам вдалося внести певні корективи, а головне, заспокоїти хлопців. От їх після поновлення гри й прорвало! Ну й суперник, перебуваючи постійно під тиском, почав підсідати. Тож тут ми їх і «порвали». 

Тішить, що добре зіграли молоді гравці. Для прикладу, Ременюк, вийшовши на двадцять заключних хвилин, дуже активно увійшов у гру і спочатку взяв участь у п’ятому забитому м’ячі, а потім, вже у компенсований час, й сам став автором шостого, заключного голу. 

До речі, на грі був присутній виконавчий директор клубу Даріо Друді і це, безумовно, також додатково стимулювало наших гравців – вони розуміють, що за ними слідкують, на них розраховують. І скажу, що вже мені повідомили, що четверо гравців нашої команди на наступному тижні тренуватимуться з першою командою. Це не рахуючи Виздрика та Буська, які грали проти «Зірки» за молодіжну команду, але тренуються з основою», – розповів Олександр Арсенійович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: