Олександр Чижевський: "Хочу подякувати хлопцям за їхнє відношення до гри"

30 липня 13:00
Переглядів: 111
Олександр Чижевський

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Олександр Чижевський поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від домашнього матчу проти одеського «Чорноморця», який закінчився розгромною перемогою для «зелено-білих» 4:1.

«У першу чергу, хочу подякувати хлопцям за їхнє відношення до гри. Перший матч ми вдома програли і потрібно було футболістів десь знову налаштувати. Знаємо, що доведеться закінчувати п’ятьма матчами на виїзді, тому зараз необхідно набрати максимум очок. При тому всьому, ще й показати хорошу гру. Добре, що забили чотири м’ячі, але знову пропустили. На установці наголошували на тому, аби зіграти на нуль. Однак, це футбол і на полі часто відбувається не так, як того хотілось би. Що стосується власне наших дій, то вважаю, ми повністю переграли «Чорноморець». Помітно, що команда витримує той темп, який пропонує їй тренерський штаб. Чемпіонат тільки розпочався, далі буде видно.Розуміємо, що з кожною грою буде все важче і важче», – каже Олександр Арсенійович.

«Лебедь? Ми розуміємо, що після такої довгої перерви йому буде тяжко входити у гру. Тому в кожному матчі будемо його потроху підпускати, щоб він набирав оптимальну форму. Досить непогано вийшов на заміну. Заробив пенальті, сам же його і забив. Він вміє грати у футбол, адже не дарма його визнавали два роки поспіль найкращим молодим гравцем «Карпат». Знаєте, як говорять, якщо воно є у футболіста, то вже нікуди не дінеться».

«Завдання на сезон? Наразі, наша головна ціль – потрапити у першу шістку. Вважаю, ми повинні туди виходити. А далі вже будемо відштовхуватись від результатів команди», – підсумував наставник карпатівської «молодіжки».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: