Олександр Чижевський: "Команда вийде готовою на 200 відсотків"

17 травня 09:38
Переглядів: 110
чижевський

30-ий тур молодіжної першості України може стати черговою позитивною сторінкою історії львівських «Карпат». У випадку нічийного результату або перемоги у грі проти «Чорноморця», дубль «зелено-білих» закріпить за собою третє місце, а по закінченні чемпіонату отримає бронзові медалі. Про готовність до суботнього поєдинку та налаштування команди Інформаційному центру ФК «Карпати» розповів головний тренер «молодіжки» Олександр Чижевський.

– Працюємо у звичайному режимі, оскільки готуємось так до всіх матчів. Футболісти прекрасно розуміють, що саме вирішує цей поєдинок. Знаємо, що достатньо буде лиш одного очка, та налаштовуємо команду тільки на перемогу. Неправильно, якщо в кінці чемпіонату ми поступимось «Чорноморцю». Я впевнений, що футболісти вийдуть на гру на 200% готові, з повною самовіддачею. Прийдуть їхні батьки, вболівальники, а отже хлопці захочуть показати хороший футбол. Запевняю, буде цікава гра.

– «Чорноморець» не надто зручний суперник для вас, про що свідчать останні зустрічі. На що слід звернути особливу увагу при підготовці?
– Там завжди була цікава команда, яка грає у комбінаційний футбол. Працює хороший тренер, котрий чимало побачив у своїй кар’єрі. Маємо з ними дві нічиї, вдома нам забили з помилки судді, рукою на 92-ій хвилині. Такі матчі завжди проходять непросто. Серйозно налаштовуємось на одеситів, хочемо здобути перемогу.

– Після гри із «Зорею» у соціальних мережах з’явились фото радощів у роздягальні. Тоді ви грали на виїзді, у суботу – вдома, тож варто очікувати грандіозніших веселощів?
– Про святкування говорити зарано, попереду ще три тури. У Запоріжжі, коли грали з Луганськом, я наголосив на тому, що цей матч нам необхідний як ніколи; то був переломний момент. Тим паче, вдома поступились «Зорі», тож хотіли перемоги ще більше. Мені вдалось достукатись до футболістів, вони все зрозуміли та досягли позитивного результату.

– Остання гра чемпіонату у Львові з «Шахтарем», яка може вже не мати турнірного значення...
– У першу чергу, ця гра стане принциповою для самих футболістів. На фоні таких команд як «Динамо» та «Шахтар» вони можуть себе проявити, адже там збирають кращих гравців. Тим більше, за такими матчами слідкують спеціалісти, селекціонери. Завжди наголошую, що через такі поєдинки можна пробитись нагору, все в їхніх ногах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: