Олександр Чижевський: "Маркевич багато чому мене навчив"

20 квітня 07:33
Переглядів: 172
Чижевський

Рекордсмен українського футболу за кількістю зіграних матчів у вищому дивізіоні чемпіонату країни - про кримський та львівський етап кар'єри.

"Гра в "Таврії"? Завжди згадую цей етап з ностальгією. Спочатку опинився в Сімферополі в оренді, біля керма "Таврії" був Валерій Петров. А потім вже відгукнувся на пропозицію великого Анатолія Заяєва і підписав постійний контракт. Тоді Заяєв вдалося зібрати пристойний колектив - я грав разом з такими класними футболістами, як Олександр Гайдаш, Олексій Храмцов, Максим Старцев, Олександр Головко, Олексій Осипов, Юрій Дмитрулін. Дуже пристойний клас був і у легіонерів "Таврії" - Едмара, Жуніора, грузинських спортсменів Трапаідзе і Гігіадзе, румуна Пірву. Знаєте, Сімферополь завжди виправдовував свою назву - "місто-збирач". Тут завжди були дружні відносини і в побуті, і на спортивних аренах".

"Заяєв? Миколайович - унікальний фахівець і людина. Він умів налаштувати команду на будь-якого суперника, знявши нервову напругу. Завжди знаходив, якщо хочете, потрібні аргументи".

"Львівський етап запам'ятався роботою з Мироном Маркевичем? Згоден, Мирон Богданович навчив мене багато чому, причому це стосується як футболу, так і життя. Продовжую спілкуватися з ним, прислухаюся до порад цієї мудрої людини", - заявив Чижевський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: