Олександр Чижевський: "У футболі є правило – лінія захисту має бути стабільною"

05 серпня 08:55
Переглядів: 171
Олександр Чижевський

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Олександр Чижевський поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від домашнього матчу проти донецького «Олімпіка», який закінчився перемогою для «зелено-білих» з рахунком 3:2.

«Добре, що перемогли. Тішить одне – забиваємо. Проблема лишається в тому, що пропускаємо, ніяк не можемо зіграти на нуль. На це є свої причини. Кажуть, дива у футболі не буває. Ми постійно змінюємо нашу захисну лінії. Веремієнко близько півтора місяці не мав ігрової практики. Напередодні матчу захворів ще один наш центральний захисник – Богдан Векляк. Мусимо постійно вносити корективи. У футболі є правило, що задня лінія має бути стабільною. Повторюсь, добре, що перемогли. Вони є молоді футболісти і постійно повинні рости. На початку матчу 2:0 перемагали, гра була повністю контрольована нами. Пропустили перший гол після стандарту – почалась незрозуміла паніка. У такі моменти потрібно, щоб у команді знайшовся лідер, який зумів би заспокоїти гру та довести її до логічного завершення», – каже Олександр Арсенійович.

«Роман Толочко? Добре, що він впевнений у своїх діях. Взявся виконувати пенальті й забив. Такі футболісти мусять вести за собою. Він вже є старший, адже біля нього футболісти 1999-го та 2000-го року народження. Хтось мусить бути лідером на футбольному полі».

«З одного боку, я задоволений діями атакувальної лінії, але все відносно. У нас було дуже багато моментів, де не можемо довести епізод до логічного кінця. Немає холоднокровності в завершальній стадії. У нас молоді футболісти, які тільки навчаються. Будемо над тим більше працювати, щоб при виході з флангу чи по центру, вони холоднокровно зіграли і м’яч перетнув лінію воріт».

«Звісно, що будемо налаштовувати футболістів на перемогу. Раніше наголошували на тому, що мусимо набрати у цих домашніх матчах максимум очок. Зараз остання гра проти «Зорі», будемо чекати перемоги, а кінцевий результат дізнаємось о 18:00 на табло», – резюмував старший тренер карпатівських дублерів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: