Олександр Чижевський: "У команді виріс рівень конкуренції"

14 лютого 16:46
Переглядів: 135
Олександр Чижевський

Бойовою нічиєю у матчі проти данської команди «Б-93» молодіжна команда «Карпат» завершила турецьку підготовку. Вже завтра, хлопці разом із тренерами повернуться до Львова. Своїми висновками щодо зимової підготовки команди поділився головний тренер «дублерів» Олександр Чижевський. 

«У цілому, задоволений зборами. Були хороші спаринги, зіграли велику кількість матчів. Кожен з футболістів отримав, передусім, ігрову практику, а також можливість показати на що він здатний. Я отримав достатньо інформації про кожного з гравців, тепер будемо готуватись, безпосередньо, до старту офіційних ігор» – розповідає Олександр Чижевський.

«З нами поїхало чимало зовсім молодих футболістів, яким було надано шанс показати себе. Думаю, в майбутньому з них можна створити гідну заміну першої команди. Кілька наших хлопців на зборах вже зіграли за основну команду, що, безумовно, пішло їм на користь. Це стимул для молодих гравців, їм є задля чого розвиватися та куди прагнути».

«Вже на 90% визначився з основним складом на майбутні ігри. У команді високий рівень конкуренції, тому важко буде обирати. На кожне місце у нас по два гравці. З приходом молодих, свіжих футболістів є з чого робити свій вибір. Конкуренція ще нікому не заважала» – підсумував наставник «молодіжки».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: