Олександр Чижевський: "В "Карпат" шанси кращі ніж у "Таврії"

19 квітня 22:03
Переглядів: 247
Чижевський

Один з кращих стопперів в історії українського футболу, який пограв і в "Таврії", і в "Карпатах", поговорив з кореспондентом.

Футбольні університети Олександр Чижевський пройшов у Луцьку та Львові. У "Карпатах", мабуть, надійний стоппер досяг майстерності, за якою його завжди цінували. Чижевський першим в Україні подолав рубіж в 400 ігор в елітному дивізіоні. У 2002-му році шляхи-дороги привели нашого співрозмовника в "Таврію". Завершив свою спортивну кар'єру центральний захисник в Ужгороді. Саме там Чижевський, образно висловлюючись, знайшов свій символічний цвях, на який повісив бутси. Втім, і зараз без футболу 42-річний фахівець жити не може.

- Олександр Арсенійович, чим зараз займається рекордсмен українського футболу за кількістю зіграних матчів у вищому дивізіоні чемпіонату країни?

- З футболом я не порвав. Намагаюся передати свій багатий досвід юним спортсменам львівської академії. Готую молодих футболістів 1999 року народження. Сподіваюся навчити їх чогось важливого.

- У нинішньому складі "Карпат" є вихованці львівської футбольної академії?

- Так, таких декілька - Володимир Костевич, Вадим Страшкевич, Тарас Пучковський.

- Ваші сини, якщо не помиляємося, також займалися футболом?

- Старший - Ростислав - дійшов до дубля команди з Ужгорода. Потім, оцінивши свої можливості, прийняв рішення знайти себе в кухарському мистецтві, де досяг багато чого. Молодший - Роман - вибрав юридичну спеціальність і також досяг успіху.

- Олександр Арсенійович, ми помітили, що у всіх командах, форму яких довелося надягати, Ви були капітаном. Місія почесна, але нелегка?

- Це, зізнаюся, важка ноша. Хоча, звичайно, приємно, що партнери довіряли цей обов'язок. Мабуть, я заслужив їх довіру!

- Згадаймо про майбутній матч "Таврія" - "Карпати". Як оцінюєте шанси підопічних Севідова і Костова?

- Думаю, що у "Карпат" вони кращі. Хоча і "Таврія" завжди з особливим піднесенням грає на "Локомотиві". Кваліфікація ж таких футболістів як Назаренко та Калініченко не викликає сумнівів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: