Олександр Чижевський: "Вилучення на третій хвилині – зламало всю гру"

23 липня 12:30
Переглядів: 154
Олександр Чижевський

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Олександр Чижевський поділився з Інформаційним центром клубу своїми враженнями від першого офіційного поєдинку в новому сезоні проти «Олександрії», який закінчився поразкою для «зелено-білих» 1:4.

«Які можуть бути емоції, коли на старті матчу команда залишається без одного гравця. Емоцій просто немає. Я не очікував від команди чогось неймовірного. Зараз кістяк складають футболісти 2000-го та 1999-го року народження, які тільки-но перейшли з юніорського складу. Тому не скажу, що чекав від них чогось неймовірного», – розповідаєОлександр Арсенійович.

«Вилучення на третій хвилині – зламало всю гру. Якщо дитячі помилки ще проходили в юніорському чемпіонаті, то в молодіжному вони миттєво караються. Багато позиційних помилок у задній лінії. Саме до неї у мене найбільше претензій. На зборах ми пропускали багато голів, тому на установці перед «Олександрією» наголошували, що маємо зіграти на нуль. Це було головним, а свої моменти ми завжди будемо мати».

«Поки що футболісти не розуміють до чого вони мають йти. Дитячий футбол швидко карається, це і зробила з нами «Олександрія». Я вже не кажу, що буде в матчах з «Динамо» чи «Шахтарем», адже тоді буде в рази важче. Проте, будемо працювати, виправляти помилки та рухатись далі», – підсумував старший тренер молодіжної команди «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: