Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ: «Карпати» не змогли втримати свою перевагу, але зрештою показали, що в них є атакувальний потенціал»

14 березня 11:35
Переглядів: 82
Default Image

Матч між «Карпатами» і «Таврією» коментував відомий український спеціаліст Олександр Гливинський. Після поєдинку він проаналізував гру і відповів на запитання Інформаційного центру ФК «карпати».

– Матч видався хорошим, яскравим. Цьому посприяв газон, який на початку весни приємно вразив. Також сподобався сам стадіон, в красоті якого ми мали змогу переконатись на матчі збірної України проти Австрії і минулому домашньому турі «Карпат» з «Динамо». «Карпати» не змогли втримати свою перевагу, але зрештою показали, що в них є атакувальний потенціал. Команда чудово грала в першому таймі, а в другому треба було діяти уважніше. Треба віддати належне «Таврії», яка проявила характер.

– Яка ваша думка щодо призначеного пенальті в бік «Карпат»?
– Епізод з пенальті, як і другий пропущений карпатівцями гол, – це наслідок неуважності. З таких частинок мозаїки складаються проблеми. А пенальті був. Я мав можливість переконатися в цьому у повторі. Спочатку здалося, що один з футболістів «Таврії» зачепив іншого, але в повторі цього моменту чітко видно, що підніжку зробив гравець «Карпат» Лукас. Арбітр добре розібрався в епізоді.

– Чи не здається вам, що «Таврії» досить легко вдалося переламати хід поєдинку, як в комп’ютерній грі?
– Сімферопольці зробили достатнього для того, щоб виграти гру, вони реалізували моменти, які в них були. Очевидно, далося взнаки те, що Семен Альтман – досвідчений наставник і він зумів провести заміни, які змінили гру. З іншого боку, в нього є такі гравці, як Калініченко, Назаренко, які багато пережили в футболі, тому вони визначили позитивний результат для своєї команди. За рахунку 2:0 в Кополовця був момент, коли він вийшов на двох захисників і міг віддати пас вліво на Кас’яна. Цей епізод був гольовим. Потім футбол показав жорстке правило, що не можна передчасно вірити в свою перемогу. «Таврія» видряпала пенальті, яке було справедливе, реалізувала інші моменти. В другому пропущеному «Карпатами» м’ячі не розібрався захисник, але до того був поданий кутовий Калініченком. Третій гол пропущений на контратаці. Після таких подій «Карпатам» було важко через деморалізованість. А гості, програючи у два м’ячі, продемонстрували характер.

– Що скажете про багаточисленних новачків «Карпат»?
– У вас же всі футболісти нещодавно придбані: Ксьонз, Кінк, Болохан, Даушвілі. Кінк з Ксьонзом навіть на зборах не були. Це непогані хлопці, не хотів би бути категоричним стосовно них. Треба почекати, коли вони заграють. Потрібен час.

– Наскільки відчутною є відсутність на футбольному полі в минулому лідерів команди Худоб’яка та Голодюка?
– З ними «Карпати» будуть сильнішими.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: