Олександр КОНДРАТЮК: Буде важко грати з "Бенфікою"

20 листопада 16:14
Переглядів: 498
Default Image

Менш аніж за тиждень львівський футзальний «Тайм» у Сербії візьме участь в елітному раунді Кубка УЄФА. В суперники галичанам дісталися місцева команда «Економац», хорватський «Націонал» та чинний володар єврокубка португальська «Бенфіка».   Розмова «Погляду» з лідером «Тайму» Олександром Кондратюком розпочалася із останнього матчу львівської команди в межах чемпіонату України – «червоно-чорні» з рахунком 2:3 удома програли донецькому «Шахтареві».

- У чому причина поразки від «Шахтаря»?

- Основна причина – ми припустилися більше помилок у захисті, аніж «Шахтар». Ми часто припускалися помилок в обороні. Плюс – ми не реалізовували свої гольові моменти. Суперник цим і скористався. Десь не вистачило нам індивідуальної майстерності, концентрації. Усе в сукупності призвело до поразки.

- Перед відповідальними іграми дуже важливим є настрій. Невдача в матчі із «Шахтарем» може позначитися на  психології «таймівців» у Сербії під час ігор елітного раунду Кубку УЄФА?

- Ні, не вплине. Нам, звісно, хотілося перемогти «Шахтар», адже в нас завдання перемагати в кожному матчі. Але національний чемпіонат і Кубок УЄФА – абсолютно два різні турніри. Рівень відповідальності за результат значно більший у єврокубках. У нинішньому сезоні в нас буде можливість виправити свої невдачі в національній першості, плей-офф усе розставить на свої місця. Поразка від «Шахтаря», як на мене, нам, навпаки, допоможе, а не перешкоджатиме. Ми побачили  свої проблеми, над якими треба працювати. Із будь-якої поразки треба робити правильні висновки. Хоча дуже прикро, що ми програли.

- У цьогорічному чемпіонаті України «Тайм» програв більше, аніж за увесь попередній сезон. У чому справа? Чи можна списати невдачі на те, що все найцікавіше відбудеться в плей-офф і зараз ціна перемоги дещо занижена?
 
- Важке запитання. Ми виходимо на кожну гру з думкою про перемогу. Це принцип існування «Тайму». А в тому, що ми програємо, це більша заслуга суперників. Нас вивчають, аналізують нашу гру уп’ятьох. У минулому сезоні нам краще вдавалося реалізовувати більшість. Тим не менш, як я й казав, після кожної поразки ми стаємо сильнішими. 

- «Бенфіку» в грі бачили?

- Так, переглядав деякі матчі. Дуже хороша команда.

- Торік у Кубку УЄФА «Тайм» грав з іспанським «Інтер Мовістаром», який тоді був володарем Кубка УЄФА.  Тепер чинним володарем євротрофею є «Бенфіка». Порівняйте ці команди.

- «Бенфіка» та «Інтер Мовістар» - команди приблизного рівня. Нам буде достатньо важко грати із португальцями. Із того, що ми бачили, «Бенфіка» дуже збалансована, хлопці дуже швидкі, мають міжнародний досвід. Перевага на їхньому боці, але все в наших руках. Усе залежить від того, як ми підготуємося до цього матчу.

- За рахунок чого «Тайм» може перемогти «Бенфіку»?

- За рахунок концентрації, самовіддачі. Треба якомога менше припускатися помилок, хоча без них віз такими суперниками не обійдеться. Потрібно допомагати один одному, викладатися на всі 200 відсотків. Все-таки їхня індивідуальна майстерність вища за нашу, а тому ми повинні брати своє командною грою.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: