Олександр Косенко: "Маємо потрапити на чемпіонат Європи"

06 квітня 22:50
Переглядів: 166
косенко рогачов

Головний тренер національної збірної команди України з футзалу Олександр Косенко напередодні матчів основного раунду кваліфікації європейської першості окреслив завдання перед «синьо-жовтими».

- Вже незабаром національна збірна команда України з футзалу зіграє в основному раунді кваліфікації чемпіонату Європи 2018 року, матчі якого відбудуться з 8 по 11 квітня у Києві. Які завдання стоять перед «синьо-жовтими» на цій стадії змагань?

- Ми намагаємося завжди ставити максимальні завдання. Тому маємо потрапити на чемпіонат Європи. У нас є час для підготовки, тому завдання може бути тільки одне - вихід на континентальну першість з першого місця у групі.

- Розкажіть про плани підготовки Вашої збірної до майбутніх матчів кваліфікації…

- Готуємося в плановому режимі. Поєднуємо теоретичні і практичні заняття, розбираємо наших суперників - Бельгію, Чорногорію і Хорватію. В першу чергу, потрібно добре підготуватися і ретельно проаналізувати сильні і слабкі сторони наших опонентів.

- Кого Ви вважаєте фаворитом у відбірковій групі і що можете сказати про суперників української команди?

- Всі команди хороші, тому не хотілося б говорити про фаворитів. Хорватія - дуже пристойна команда. Бельгія теж може піднести різного роду сюрпризи. До команди Чорногорії, яка є дебютантом, потрібно ставитися серйозно, не допускаючи недооцінки - за це можна одразу поплатитися. Потрібно налаштовуватися на кожного суперника і в кожній грі показати все, на що здатні.

- Чи вдалося Вам зібрати оптимальний склад на основний раунд кваліфікації ЧЄ-2018?

- Дмитру Сорокіну потрібна операція.На останньому тренуванні отримав травму Дмитро Бондар, він також не допоможе збірній в цих матчах. Але у нас є інші виконавці, які готові і прагнуть довести, що збірна України гідна виступати на чемпіонаті Європи.

- Наскільки для команди важлива підтримка вболівальників у майбутніх поєдинках?

- Це одна із важливих складових, особливо в домашніх іграх збірної. Команді дуже потрібна підтримка, і ми розраховуємо на рідні трибуни. Зі свого боку, ми спробуємо зробити все, щоб уболівальники залишилися задоволені.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: