Олександр КОСЕНКО: "Ми їхали лише за перемогою"

29 листопада 09:07
Переглядів: 361
Олександр Косенко

«Спортлідер+» – «Енергія» – 1:2. Післяматчеві коментарі головного тренера галичан

Олександр Косенко, головний тренер «Енергії»:

- Чи думали, що отак важко гратиметься проти аутсайдера першості?
- На установці ми якраз про це і говорили, що легко не буде, що якщо вийдемо не налаштовані і розібрані, то сьогодні не виграємо. Саме на таку гру і налаштовувалися, тому і перемогли. Видно було, що у «Спортлідера+» бажання зашкалювало і, що хочуть перемогти. Їм уже нема куди відступати. Я думаю, тепер хмельничани у кожній грі будуть ось так битися. Хоча і до цього в окремих матчах билися, але тепер їм дійсно нема куди відступати. Вони показали хорошу гру, і тому для нас ця перемога вдвічі приємніша.

- По сьогоднішній грі, якби матч завершився унічию, вас би сильно це засмутило? Все ж таки гра була рівною.
- Нас би одне очко не задовольнило. Ми приїжджали лише за перемогою і завдання виконали. А як це вийшло… Зараз можна говорити все, що завгодно: забили би ми, чи вони… У них були моменти – забивайте, у нас були – забивайте. У нас також були моменти, але не реалізували. За гравця ніхто не заб’є: ні суддя, ніхто. Звісно, лише якщо пенальті поставлять. Моменти створюються, але їх ще потрібно реалізувати. Ми їхали лише за перемогою і за це вдячний хлопцям, які вийшли на матч повністю налаштовані і мобілізовані. Дещо не реалізували свої моменти у першому таймі, але це таке. У «Спортлідера+» були моменти, у нас були моменти – хто більше забив, той і виграв. Все досить просто.

- Між командами різниця суттєва. Сьогодні «Спортлідер+» був таким сильним чи «Енергія» слабкою?
- Що означає «Спортлідер+» сильний, а «Енергія» слабка? Ви подивіться сьогоднішні матчі. «Єнакієвець» ледве у себе вдома обіграв «Кардинал». На останній секунді забив. Хто з них був слабким чи сильним? «Спортлідер+» грає у себе вдома при своїх вболівальниках. Я повторюся, «Спортлідер+» показав хорошу гру і тим приємніша для нас наша перемога. Бажаю «Спортлідеру+», аби вони і надалі ось з таким бажанням та самовіддачею виходили на всі матчі. І тоді у нього буде очкове поповнення.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: