Олександр Кучер: "Білоруси на поразку не заслужили"

12 жовтня 09:55
Переглядів: 283
кучер

У попередній грі зі словаками оборона України допустила помилку, але цього вистачило, щоби програти. З білорусами ж зіграли у захисті на «0», і ми перемогли. Чи багато було роботи у нашої оборони? Саме з такого запитання кореспондент газети «Спортивка» розпочав розмову із центрбеком «синьо-жовтих» Олександром Кучером.

- Гру можна назвати схожою на матч зі Словаччиною. Білоруси теж розраховували на контратаки. Але ми до цього виявилися готовими. Та й на установці тренери наголошували, що головна зброя білорусів - стандарти та швидкі контратаки. Можливо, роботи у захисті було не так багато, але я зараз почуваюся втомленим. Це переважно психологічна втома-напруга далася взнаки. Уявляєте, в яку ситуацію ми би потрапили, якщо би за рахунку 0:0 ще й пропустили. Та, на щастя, цього не сталося. Ну, а потім ми таки забили.

- Навряд чи рахунок відображає хід розвитку подій на полі...

- Ми дуже хотіли перемогти. Напевно, за це доля нас і винагородила. Однак об’єктивно білоруси на поразку не заслужили. Та у футболі, як і в житті, справедливість не завжди бере гору. Для прикладу візьмемо наш попередній поєдинок. Хіба ми заслужили на програш від словаків?..

- Зі словаками у центрі оборони в парі з тобою грав Ракицький, тепер же вийшов Хачеріді, який через травму пропустив кілька місяців. Не важко знайти з ним взаєморозуміння?

- Ми з Євгеном у парі раніше зіграли не один матч. Відчуття один одного повернули ще до матчу - ми ж провели кілька тренувань перед грою. А найкращим мірилом нашого взаєморозуміння є результат. Оскільки ми в обороні зіграли на «0», то все нормально.

- І все ж, як ти вважаєш, чи не ризиковано в такому відповідальному матчі випускати в центрі оборони футболіста, який мав велику перерву в ігровій практиці?

- Це запитання до тренерів. Але ж ми не пропустили і зіграли на належному рівні, а тренери, з усього видно, вирішили правильно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: