Олександр Лучик: "Мене мотивує те, що в кожному матчі Авангард грає на перемогу"

06 липня 12:35
Переглядів: 123
Олександр Лучик

Новачок Авангарду Олександр Лучик поділився враженнями від підписанням контракту з краматорським клубом.

- Розкажи про свій футбольний шлях. - Коли мені було 7 років я почав займатися футболом у своєму місті. Їздили на турніри по Україні, я хотів проявити себе. На одному турнірі який проходив в Івано-Франківську в 2007 році мене побачили і запросили до Спортивного інтернату ДЮСШ-3. Пізніше в 2009 році я поїхав на перегляд в місто Іллічівськ, в команду Моноліт, якою керував Юрій Миколайович Ярошенко. Там я пробув 9 місяців і команда розпалася через фінансові труднощі і мене запросив в команду тренер Іллічівця. У Маріуполі і почалася моя професійна кар'єра.

- Що знаєш про Авангард, про амбіції клубу? - Команда Авангард завжди відрізнялася характером в першу чергу, духом і колективізмом на футбольному полі. Мене мотивує те, що в кожному матчі команда грає на перемогу, і в наступному сезоні ставить завдання зайняти місце вище попереднього.

- Які враження після перших днів в команді? - Враження від перших днів просто чудові, дуже задоволений. Колектив відмінний, практично всіх хлопців знав до цього.

- До тебе Авангард цього літа вже підписав двох центральних півзахисників, не боїшся конкуренції? - Конкуренція в команді - це запорука прогресу. Коли є здорова конкуренція ти постійно повинен доводити свою професійну придатність на футбольному полі і не зупинятися на досягнутому.

- Знаєш, як в Краматорську підтримують Авангард? - Звичайно, в Краматорську завжди дуже важко гралося, відчувалася постійна підтримка з боку вболівальників. Вже чекаю першу домашню гру. Хочу відчути цю атмосферу, і порадувати вболівальників.

Прес-служба ФК "Авангард"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: